Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > TVP przekazała tragiczne informacje. Nie żyje wieloletni pracownik stacji
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 22.04.2024 18:53

TVP przekazała tragiczne informacje. Nie żyje wieloletni pracownik stacji

znicz
Fot. Pixabay/DUOTONE_

Smutne wieści napływają z Telewizji Polskiej. Białostocki oddział TVP przekazał wiadomość o śmierci swojego pracownika. Robert Sadowski był związanym z publicznym nadawcą od 2007 do 2021 r. montażystą. Zmarł w wieku zaledwie 40 lat.

TVP żegna Roberta Sadowskiego

Informację o śmierci Roberta Sadowskiego przekazano za pośrednictwem portalu TVP3 Białystok w poniedziałek (22 kwietnia). Jak podano, montażysta pracował głównie przy produkcji “Obiektywu” i programów katolickich. Miał 40 lat.

Życzliwy, z sercem na dłoni. Zawsze uśmiechnięty i zawsze pomocny. Robert Sadowski z białostockim oddziałem Telewizji Polskiej związany był przez czternaście lat - od 2007 do 2021 roku - przypomniano.

Koniec "Sylwestra marzeń" w Zakopanem. Jest oficjalne stanowisko

Kolejne pożegnanie z Telewizją Polską

Śmierć Roberta Sadowskiego to już kolejna strata, z jaką TVP mierzy się w ostatnim czasie. 31 marca w wieku 58 lat zmarła Agata Szostkowska-Stanisławska, dziennikarka i wydawczyni, która w Telewizji Polskiej spędziła ponad trzy dekady.

Szostkowska-Stanisławska odpowiadała za programy takie, jak “Popołudnie z Jedynką”, “Halo Polonia”, “Kawa czy herbata?”, “Pytanie na śniadanie”, a także relacje z festiwali w Sopocie i Opolu. Swoją karierę w TVP zakończyła w TVP World.

Nie żyje Stanisława Ryster

Kilka dni po tych smutnych wiadomościach, TVP przekazała, że zmarła prawdziwa legenda publicznych mediów Stanisława Ryster. Prezenterka znana była przede wszystkim z prowadzenia kultowego programu “Wielka gra”.

Ryster spoczęła w rodzinnym grobie na Starych Powązkach w Warszawie. Jej pogrzeb odbył się w środę 10 kwietnia.

Źródło: TVP