Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska wyjawiła, że nie dostosowuje się do Roberta Lewandowskiego. "Wpadłam w sidła"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.09.2023 10:34

Anna Lewandowska wyjawiła, że nie dostosowuje się do Roberta Lewandowskiego. "Wpadłam w sidła"

Anna Lewandowska
KAPIF

Anna Lewandowska podczas jednego z wywiadów zdecydowała się opowiedzieć o życiu szkolnym swoich córek: Klary i Laury w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają. Trenerka wyjawiła także, jak dostosowuje obowiązki swoje, jak i Roberta Lewandowskiego do ich życia prywatnego. Z ust Anny Lewandowskiej padły wymowne słowa.

Anna Lewandowska jest niezwykle zabiegana - ma wiele obowiązków na głowie

Anna Lewandowska swoje życie dzieli pomiędzy Warszawę a Barcelonę, gdzie prowadzi swoje dochodowe i świetnie prosperujące biznesy. Trenerka cały czas się rozwija, tworzy kolejne nowe projekty, a w jej życiu ciągle coś się dzieje. Dodatkowo bierze udziały w eventach, trenuje, wspiera męża w jego piłkarskiej karierze, a także wychowuje ich dwie córki: Klarę i Laurę. Anna Lewandowska zdradziła ostatnio, jak udaje się jej to wszystko pogodzić.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Anna Lewandowska pochwaliła się starszą córką. Wyjawiła, jakie dziewczynka ma pasje

Anna Lewandowska była niedawno gościem w “Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o pasji swojej córki, sześcioletniej Klary. Trenerka zdradziła, że dziewczynka zainteresowała się gimnastyką, a jej rodzicom bardzo zależy na tym, by mogła rozwijać się w tym kierunku, skoro akurat taki rodzaj sportu polubiła.

- Moja Klarcia poszła teraz do drugiej klasy w szkole brytyjskiej […] Plus zajęcia dodatkowe jeszcze, Klara zaczęła gimnastykę, tak że zobaczymy, jak to będzie. Nowa pasja naszej córki, oby poszło dobrze, sama wybrała gimnastykę - zdradziła Anna Lewandowska.

Trenerka podczas rozmowy z Party.pl wyjawiła, że jej starsza córka jest właśnie na etapie nauki pisania i czytania. Dodatkowo bierze czynny udział w zajęciach pozalekcyjnych.

- Zaczynamy, to zdecydowanie jest już czytanie, pisanie także fajnie. Dodatkowo Klara ma zajęcia już dodatkowe w tym roku, więc inny etap w życiu - pochwaliła się Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska szczerze o dostosowaniu się do Roberta Lewandowskiego

Podczas rozmowy z Party.pl Anna Lewandowska otworzyła się na temat związany z edukacją jej córek oraz organizacją swojego życia. Wyjaśniła także, jak wygląda jej dostosowanie się do Roberta Lewandowskiego, który również jest bardzo zabiegany. Przy okazji trenerka wyjaśniła, dlaczego rzadko bywa w Polsce.

- Muszę przyznać, że jestem już tą mamą, która wpadła w sidła edukacji, czyli dostosowanie teraz kalendarza już nie do męża, do którego się dostosowałam przez całe życie, tylko teraz do dzieci. Ponieważ Klara już chodzi do szkoły i chodzi do brytyjskiej szkoły, gdzie nie ma możliwości jej opuszczania, więc zdecydowanie jestem rzadziej w Polsce - powiedziała Anna Lewandowska.