Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wszyscy plotkują o romansie Agnieszki Chylińskiej z agentką. Mąż gwiazdy zabrał głos
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.09.2023 22:36

Wszyscy plotkują o romansie Agnieszki Chylińskiej z agentką. Mąż gwiazdy zabrał głos

Agnieszka Chylińska
KAPIF

W ostatnich dniach zrobiło się niezwykle głośno o Agnieszce Chylińskiej i jej menadżerce. Wszystkiemu są winne plotki, które dotyczyły tego, że artystka i jej agentka miały być parą. Zdecydowanie rozbawiona sytuacją Joanna Ziędalska-Komosińska ujawniła wiadomości, które wymieniała z mężem Agnieszki Chylińskiej. Wiadomo, co mężczyzna myśli o tej całej sytuacji.

Agnieszka Chylińska i jej menadżerka są w związku?

Agnieszka Chylińska i jej menadżerka zdecydowanie są sobie bliskie, a artystka bardzo chętnie podkreślała to w wywiadach. Łączy je nie tylko wspólna praca, ale także bliska zażyłość, która ostatnio przyczyniła się do zaskakujących plotek.

Wokalistka jest żoną Marka, za którego wyszła w 2010 roku i doczekali się wspólnie trójki dzieci. Blisko dwa lata temu w mediach miały pojawić się niespodziewanie nietypowe pogłoski dotyczące tego, że Agnieszka Chylińska jest lesbijką. Wszystkiemu było winne jedno, na pozór zwykłe zdjęcie, które zamieściła piosenkarka w social mediach i podpis pod nim. Widać na nim wokalistkę trzymającą za rękę swoją menadżerkę.

- Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy. Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy, gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie, gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub "nie przynosiłam dochodów." W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasi - napisała Agnieszka Chylińska.

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Agentka Agnieszki Chylińskiej wydała specjalne ogłoszenie

Plotki dotyczące tego, że Agnieszkę Chylińską i jej menadżerkę może coś łączyć, zdecydowanie rozgrzała media, jak i fanów artystki. Joanna Ziędalska-Komosińska zdecydowała się, by wydać specjalnie oświadczenie dotyczące tej sytuacji. 

- Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania BZDUR. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć - napisała na Facebooku.

Dodatkowo Joanna Ziędalska-Komosińska postanowiła całą sprawę wyjaśnić podczas rozmowy z “Vivą”. Wówczas również wytłumaczyła, że plotki dotyczące jej domniemanego romansu z Agnieszką Chylińską, w zupełności nie są prawdą.

- Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********ch w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać - obruszyła się menadżerka gwiazdy.

Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********ch w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej pokazała wiadomości, jakie wymieniała z jej mężem

Plotki dotyczące rzekomego romansu Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki, zapewne dla obydwu kobiet były ogromnie męczące. Dlatego można zrozumieć ich wybuchy irytacji i zmęczenie całą tą sytuacją. Gdy emocje nieco opadły, Joanna Ziędalska-Komosińska postanowiła podejść do całego wydarzenia z humorem. W social mediach zamieściła screen wiadomości, jakie wymieniła z Markiem, mężem artystki. Zaskakujące jest to, co odpisał agentce na wiadomość, w której zapytała go, czy słyszał, że ma romans z jego żoną. Takiej odpowiedzi żaden z fanów artystki zapewne nie spodziewał się.

- Doszły mnie takie informacje. Oraz o 48 rocznicy ślubu, oraz że Mama mieszka na Florydzie, gdzie zabieram całą rodzinę - odpisał wyraźnie rozbawiony całą sytuacją mąż Agnieszki Chylińskiej.

Screenshot_20230918_215838_Operaj.jpgscreen Facebook @Joanna Ziędalska-Komosińska