Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zaskakujące słowa Izabelli Krzan o ślubie "Kurzopków". Tego nikt się nie spodziewał
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.09.2023 21:20

Zaskakujące słowa Izabelli Krzan o ślubie "Kurzopków". Tego nikt się nie spodziewał

Izabella Krzan/Katarzyna Chichopek/Maciej Kurzajewski
KAPIF/ Instagram @katarzynacichopek

Miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ewidentnie kwitnie, sugerują to chociażby ich social media, w których chętnie zamieszczają wspólne zdjęcia. Od pewnego czasu pojawiają się dodatkowo plotki, że zakochani planują ślub. Czy Izabella Krzan będzie zaproszona na tę uroczystość?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?

Po raz pierwszy pierścionek zaręczynowy na palcu Katarzyny Cichopek można było zobaczyć pod koniec 2022 roku. Wywołało to ogromne poruszenie, fani “Kurzopków” byli ciekawi, czy faktycznie doszło do zaręczyn, a jeśli tak, to w jakich okolicznościach. Media donoszą, że to wydarzenie miało miejsce w Jordanii, a  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już od kilku miesięcy mają planować ślub.

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Izabella Krzan będzie gościem na ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Prezenterzy programu śniadaniowego, który ma emisję w Telewizji Polskiej, chętnie podkreślają, że na planie panuje przyjazna atmosfera i pracownicy tworzą jedną, wielką, szczęśliwą telewizyjną rodzinę. Izabella Krzan raczej dystansuje się od kolegów i koleżanek z pracy, ponieważ program najczęściej prowadzi wraz z Tomaszem Kammelem, a resztę współpracowników widuje znacznie rzadziej. Pomimo tego twierdzi, że ich lubi i szanuje. Czy Izabella Krzan będzie gościem na weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

- Nie, nie szykuję się, bo nic mi o tym nie wiadomo. Nie wiem, czy byłabym na liście gości. Ja im życzę dużo szczęścia i myślę, że tak jak ty, będę obserwować z boku - powiedziała prezenterka podczas rozmowy z Plotkiem.

Afera związana z pierścionkiem, jaki dostała Katarzyna Cichopek od Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz ma pewne zarzuty

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do tej pory nie podzielili się zdjęciami z radosnej chwili zaręczyn, jednak z racji rodzinnych powiązań, w ich posiadaniu ma być Paulina Smaszcz. Szybko zwróciła ona uwagę na to, że pierścionek, który zagościł na palcu aktorki, ma być łudząco podobny do tego, jaki ona dostała od swojego już byłego męża. Kobieta-petarda wyjawiła, że po rozwodzie oddała pierścionek swojemu najstarszemu synowi. Przy okazji miała Plotkowi pokazać zdjęcie, jak ta biżuteria wyglądała.

- To jest ten pierścionek, który ja dostałam od Kurzajewskiego, a teraz nosi go Laura, bo dostała go od Franka [na zdjęciu prywatnym Pauliny Smaszcz - przyp. red.]. Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy - powiedziała Paulina Smaszcz.