Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pierwsza miłość Katarzyny Cichopek. Nie był nią Marcin Hakiel
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.09.2023 15:03

Pierwsza miłość Katarzyny Cichopek. Nie był nią Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Zanim Katarzyna Cichopek poznała Marcina Hakiela, była zakochana bez pamięci w innym mężczyźnie. Gwiazda “M jak miłość” dla ukochanego rozważała nawet porzucenie ojczyzny.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wzięli rozwód

Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Aktorka zdobyła serca widzów rolą Kingi Zduńskiej w popularnym serialu “M jak miłość”. Dziś publiczność może ją oglądać również między innymi w “Pytaniu na śniadanie”.

Życie uczuciowe aktorki budzi ogromne zainteresowanie tabloidów. W marcu ubiegłego roku celebrytka niespodziewanie poinformowała fanów, że rozwodzi się ze swoim ówczesnym mężem Marcinem Hakielem.

- Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy - napisała na Instagramie w 2022 roku. - Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to nasze jedyne oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - dodała.

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Pierwsza miłość Katarzyny Cichopek

Po rozwodzie aktorka stworzyła szczęśliwy związek z kolegą ze śniadaniówki Maciejem Kurzajewskim. Niewiele osób wie jednak, że dziennikarz jest jej trzecią wielką miłością. Zanim związała się ze swoim byłym mężem Marcinem Hakielem, straciła głowę dla pewnego mężczyzny.

Mowa o tajemniczym Mateuszu, którego znała od dziecka, ponieważ ich rodzice się przyjaźnili. Zakochali się w sobie bez pamięci, kiedy aktorka wyjechała na kurs językowy do Wiednia. Mężczyzna przebywał tam ze względu na studia.

Kim był pierwszy chłopak Katarzyny Cichopek?

Choć aktorka musiała wrócić do Polski, ich miłość kwitła. Zakochani spotykali się kilka razy w miesiącu, a na co dzień utrzymywali kontakt telefoniczny. Katarzyna Cichopek poważnie myślała nawet o przeprowadzce za granicę, do której ostatecznie nie doszło. 

Związek nie przetrwał próby czasu. Artystka zrezygnowała z wyjazdu ze względu na rolę w “M jak miłość”. Wkrótce wzięła udział w programie “Taniec z gwiazdami”, w którym poznała swojego przyszłego męża, Marcina Hakiela.