Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel zabrał syna na Stadion Narodowy. Zaraził go swoją pasją
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.09.2023 09:31

Marcin Hakiel zabrał syna na Stadion Narodowy. Zaraził go swoją pasją

Marcin Hakiel
KAPiF

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek stara się utrzymywać dobre relacje z dziećmi. Ostatnio zabrał syna na męski wypad. Jak spędzili wspólnie czas?

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek wstrząsnęło polskim show-biznesem

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez kilkanaście lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Jakiś czas temu niespodziewanie ogłosili rozstanie, wywołując burzę w mediach. Dziś oboje układają sobie życie na nowo.

Gwiazda “M jak miłość” i jej były mąż wychowywali wspólnie dwoje dzieci. Obecnie dzielą się opieką nad Adasiem i Helenką. Rodzice starają się, by ich dorastające pociechy w jak najmniejszym stopniu odczuły skutki ich rozstania.

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Marcin Hakiel pochwalił się udanym weekendem z Helenką

Katarzyna Cichopek wybrała się ostatnio na wycieczkę do Egiptu, w związku z tym obowiązek opieki nad dziećmi spadł na Marcina Hakiela. Tancerz spędzał niedzielne przedpołudnie grając z Helenką w gry planszowe.

Były mąż aktorki chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak spędza czas z Adasiem i Helenką. Aktywności z dziećmi sprawiają mu dużo radości.

Marcin Hakiel zabrał syna na męski wypad

Marcin Hakiel zabrał ostatnio swojego syna na Stadion Narodowy. Celebryta podziwiał razem z Adamem finał europejskiej ligi Drift Masters.

- Finał tegorocznego sezonu na PGE Narodowym to coś, czego fani driftingu z całego świata jeszcze nie widzieli. DMEC łączy w sobie finezję i wyjątkowe techniczne umiejętności najlepszych kierowców oraz potworną moc unikalnych samochodów, dostarczając w efekcie ogrom ekscytujących driftingowych akcji w jednym spektakularnym motoryzacyjnym wydarzeniu. To wybuchowa mieszanka doznań dla całej rodziny! – napisano na oficjalnej stronie zawodów.