Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mama Macieja Musiała zachwyciła widzów "Tańca z Gwiazdami". Ile ma lat?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.04.2024 10:37

Mama Macieja Musiała zachwyciła widzów "Tańca z Gwiazdami". Ile ma lat?

Maciej Musiał
fot. KAPIF

Maciej Musiał podczas ostatniego odcinka 'Tańca z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentował się wspólnie z ukochaną mamą. Kobieta olśniła niejednego widza i pojawiło się pełno komentarzy dotyczących jej wyglądu. Wiele osób twierdziło, że wygląda ona na siostrę aktora. Ile lat ma Anna Markiewicz-Musiał?

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami"

Jednym z uczestników, którzy postanowili spróbować swoich sił na parkiecie i wziąć udział w “Tańcu z Gwiazdami” jest Maciej Musiał. Aktor zyskał ogromną rozpoznawalność dzięki “Rodzince.pl”, gdzie pojawił się jeszcze jako nastolatek. Okazało się, ze serial ten był zdecydowanie trampoliną do jego dalszej kariery. 

Część widzów traktuje Macieja Musiała jako faworyta do wygrania polsatowskiego show. Zauważyli, że na parkiecie rusza się znakomicie, a także otrzymuje wiele pochlebnych opinii od jury. W tanecznych zmaganiach partneruje mu Daria Syta.

Iwona Pavlović skomentowała występy Dagmary Kaźmierskiej w "TzG". Dosadne słowa

Maciej Musiał w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczył z mamą. Ile lat ma kobieta?

Podczas minionej niedzieli uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” wystąpili wspólnie ze swoimi bliskimi. Maciej Musiał tego dnia postanowił zatańczyć ze swoją mamą. Wspólnie z Anną Markiewicz-Musiał Darią Sytą wykonali Jive'a, który został oceniony na 40 punktów. Taneczne trio otrzymało wiele pochwał od jury.

Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale, Aniu, to, jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, bang bang jive, no proszę - powiedziała Iwona Pavlović.

A co wiemy o mamie Macieja Musiała? Anna Markiewicz-Musiał również zajmuje się aktorstwem i od lat prowadzi teatr dla dzieci. Według informacji znajdujących się w sieci, przed blisko 30. laty objęła funkcję dyrektora artystycznego warszawskiego Teatru Kuffer. Ma 53 lata.

Maciej Musiał z mamą
fot. KAPIF; Maciej Musiał i Anna Markiewicz-Musiał

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Miller skomentował zmiany w TVP. Padły bardzo wymowne słowa

Internauci zachwyceni wyglądem mamy Macieja Musiała

Nie tylko jury zwróciło uwagę na kobietę, zrobili to również widzowie, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących jej młodzieńczego wyglądu. Wiele osób było przekonanych, że to jest siostra bądź koleżanka Macieja Musiała, a nie mama.

  • Mama? Myślała, że to jakaś koleżanka. Mama wygląda mega młodo! A Maciek ewidentnie bardzo się cieszył z tego tańca z mamą
  • Muszę, bo się uduszę! Ale mama Maćka ma piękną figurę! Super taniec
  • Mama Maćka? Wygląda jak jego rówieśniczka. Co za energia
  • Mama Maćka ma świetną figurę
  • Mama wygląda na siostrę, a nie na mamę. Myślałam, że to siostra albo przyjaciółka, byłam w totalnym roku, jak usłyszałam, że to mama - pisali internauci.