Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek zwiedza Zakopane. To właśnie tam pobrała się z Hakielem
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 18.09.2023 09:54

Katarzyna Cichopek zwiedza Zakopane. To właśnie tam pobrała się z Hakielem

Katarzyna Cichopek
Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek razem z córką Helenką wybrały się w weekend w polskie góry. Celebrytka i jej pociecha zatrzymały się w jednym z hoteli w Zakopanem. To właśnie tam lata temu wzięła ślub z Marcinem Hakielem.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez siedemnaście lat byli parą

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli niegdyś jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci poznali się na planie programu “Taniec z gwiazdami” i niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Wkrótce zdecydowali się na ślub i stworzyli szczęśliwą rodzinę. Wspólnie wychowywali dwoje dzieci - Adasia i Helenkę.

Niestety małżeństwo nie przetrwało próby i w zeszłym roku zakończyło się rozwodem. Dziś aktorka i tancerz układają sobie życie osobno, dzieląc się opieką nad swoimi pociechami. Marcin Hakiel przez pewien czas spotykał się z nową partnerką, a Katarzyna Cichopek znalazła szczęście u boku kolegi z pracy Macieja Kurzajewskiego.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Katarzyna Cichopek zabrała córkę w góry

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Cichopek uwielbia podróże. Na początku września wybrała się z ukochanym na wycieczkę do Egiptu. Teraz postanowiła z kolei zwiedzić Polskie góry, w które wyruszyła wspólnie ze swoją dziewięcioletnią córką Helenką.

W sobotę wstąpiły do centrum edukacyjno-przyrodniczego “Brama w Gorce” na Podhalu. Aktorka zrelacjonowała wycieczkę na Instagramie, a nagranie z wizyty w parku oznaczyła jako współpracę. Na opublikowanych przez gwiazdę filmikach widzimy między innymi, jak przemierza  z córką górskie szlaki, podziwia panoramę czy karmi napotkane na drodze zwierzęta. 

Katarzyna Cichopek odwiedziła Zakopane. To tam wyszła za Hakiela

W weekend Katarzyna Cichopek i Helenka wybrały się również do Zakopanego. Jak widzimy w relacji, celebrytka i jej córka zatrzymały się w jednym z luksusowych hoteli. Z nagrań wynika, że obie doskonale się bawiły.

Warto przypomnieć, że to właśnie w Zakopanem Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Gdyby nadal byli małżeństwem, 20 września świętowaliby piętnastą rocznicę ślubu.