Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niezręczny wywiad z Blanką w "Pytaniu na śniadanie". Po pomyłce było jeszcze gorzej
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.09.2023 21:51

Niezręczny wywiad z Blanką w "Pytaniu na śniadanie". Po pomyłce było jeszcze gorzej

Blanka, screen z wywiadu
KAPiF/screen TVP "Pytanie na śniadanie"

W “Pytaniu na śniadanie” miała miejsce niezręczna rozmowa. W pewnym momencie połączono się ze studiem w Wilnie, gdzie odbędzie się koncert “Roztańczona Litwa. Letnia trasa TVP”. Jeden z reporterów przeprowadził rozmowę z Blanką, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Blanka tym razem nie była zbyt rozmowna

W najnowszym wydaniu “Pytania na śniadanie” wiele się działo. Widzów powitała Ida Nowakowska z Tomaszem Wolnym. W trakcie programu wiele razy łączono się z korespondentami, którzy znajdowali się pod sceną w Wilnie, gdzie odbędzie się koncert “Roztańczona Litwa. Letnia trasa TVP”.

W pewnym momencie mogliśmy zobaczyć rozmowę z Blanką, która w tym roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem, a wokalistka nie była zbyt rozmowna.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Niezręczny wywiad z Blanką

Reporter TVP towarzyszył Blance w trakcie przygotowań do próby, jednak gwiazda nie wydawała się być w najlepszym nastroju do rozmowy. - Wszystko gotowe, wszystkich zachęcam do oglądania - powiedziała krótko. Dalej padło pytanie o to, jakie utwory zamierza zaprezentować na scenie.

- Oczywiście, że będzie "Solo" i będzie "Boys are toys". Mam nadzieję, że wszyscy będą bacznie oglądać - zdradziła. Reporter nie dawał za wygraną i dalej zadawał pytania Blance. - Twoje występy charakteryzują się tym, że są najbardziej roztańczonymi kawałkami. Dziś też tak będzie? - zapytał. - Zawsze tak będzie - odparła.

Reporter próbował uratować sytuację

Później nie było lepiej i rozmowa dalej się nie kleiła. W kolejnym pytaniu, korespondent nawiązał do reakcji litewskiej publiczności. - Nie pierwszy raz jesteś na Litwie, jak kojarzysz występy przed litewską publicznością? Choć dziś będzie tu też wielu Polaków - stwierdził.

Blanka dała mu do zrozumienia, że popełnił błąd. - Akurat to będzie mój pierwszy występ na Litwie. Wcześniej robiłam tu inne rzeczy, promowałam piosenkę, więc to będzie pierwszy koncert - wyjaśniła. Reporter nie przejął się tą wpadką i kontynuował. - Chcę cię pociągnąć za język. Jaka jest playlista przygotowana na ten wieczór? - zapytał. - “Solo” i “Boys like toys” - odparła krótko.