Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Czy córka Daniela ma kontakt z Martyniukami? Król disco-polo wszystko zdradził
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.04.2024 15:28

Czy córka Daniela ma kontakt z Martyniukami? Król disco-polo wszystko zdradził

Daniel Martyniuk i Faustyna
fot. Instagram: @danielmartyniuk89

Daniel Martyniuk popularność zyskał za sprawą sławnego ojca, który nazywany jest często królem disco-polo. Niestety, swoje pięć minut w blasku fleszy wykorzystał w fatalny sposób, zaliczając skandal za skandalem. Dziś syn Zenka Martyniuka funkcjonuje w mediach jako samodzielny celebryta, a portale plotkarskie rozpisują się o kolejnych wyczynach młodego mężczyzny. Z kolei Zenon zdradził, jaki kontakt ma z wnuczką będącą owocem miłości z byłą żoną Daniela.

Czy wnuczka króla disco-polo ma kontatk z Martyniukami? Zenek wszystko zdradził

Daniel Martyniuk w ostatnich latach regularnie bywał "bohaterem" portali plotkarskich ze względu na swoje burzliwe życie prywatne oraz skandale, w jakie był zamieszany. Ostatnio jednak, dla odmiany, w centrum uwagi znalazły się relacje króla disco-polo z córką Daniela, Laurą. Nie jest tajemnicą, że 34-latek nie rozstał się w najlepszych stosunkach z matką dziewczynki.

Syn Zenka Martyniuka w zaledwie kilka lat zaliczył kilka ważnych etapów w swoim życiu osobistym. Najpierw poślubił Ewelinę z Russocic, niedługo później został ojcem... a następnie rozstał się z żoną i powrócił do swojej byłej dziewczyny, Faustyny Jamiołkowskiej. Daniel Martyniuk rozwiódł się w 2019 roku z matką swojej córki, a cztery lata później poślubił długoletnią ukochaną podczas ceremonii na Bali, a niedawno przysięgali sobie dozgonną miłość podczas ceremonii w Polsce.

Martyniuk nie będzie dobrze wspominał tej podróży. Padły mocne słowa

Zenek Martyniuk dba o to, aby wypełniać obowiązki dziadka

Niestety, rozstanie z pierwszą żoną nie przebiegało bezboleśnie, a niesforny 34-latek publicznie prał brudy, negatywnie wypowiadając się na temat Eweliny z Russocic. Mężczyzna sugerował między innymi, że jego była żona “miała parcie na szkło”, a jego córka Laura została poczęta w wyniku "wpadki" i tylko dlatego poślubił jej matkę. Pomimo tego, że relacje między byłymi małżonkami są napięte, Zenek Martyniuk zapewnia, że ma regularny kontakt z dziewczynką.

Ewelina z Russocic unika mediów i chroni córkę przed światłami fleszy. Choć była żona Daniela stara się nieco odsunąć małą Laurę od Martyniuków, to król disco-polo przekonuje, że regularnie widuje się z dziewczynką i stara się wypełniać swoje obowiązki dziadka jak najlepiej.

Z Laurką mamy oczywiście kontakt cały czas. Spotykamy się różnie, bo albo my do niej jedziemy, albo ona odwiedza dziadków - zapewniał Zenek Martyniuk w rozmowie z portalem "Fakt.pl".

Laura zawdzięcza swoje imię sławnemu dziadkowi. Zenek zdradził, czy jego syn widuje się z córką

5-letnia Laura ma też "pamiątkę" po dziadku, którą jest jej imię. Ponoć była synowa upatrzyła je dla córki w jednym z z utworów Zenka Martyniuka.

Ewelina bardzo lubiła piosenkę, którą wykonywałem. „O la la, pamiętam twoje imię Laura / O la la, na zawsze w sercu Laura”. No i pięknie. Mamy w rodzinie Laurę - wspominał w "Fakcie" król disco-polo.

Nie wiadomo, jakie relacje z dziewczynką ma jej niesławny ojciec, ale sam Zenek Martyniuk zapewnia, że Daniel również regularnie widuje się z dzieckiem. Wygląda jednak na to, że 5-letnia Laura jest mu bardzo bliska i nie unika ojcowskich obowiązków.