Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jolanta Kwaśniewska ujawniła, co działo się za zamkniętymi drzwiami w Pałacu Prezydenckim
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 14.09.2023 16:39

Jolanta Kwaśniewska ujawniła, co działo się za zamkniętymi drzwiami w Pałacu Prezydenckim

Jolanta Kwaśniewska
KAPiF

Jolanta Kwaśniewska wystąpiła ostatnio w programie internetowym Magdy Mołek. Otworzyła się i opowiedziała o kilku szczegółach z czasów prezydentury jej męża. Między innymi wspomniała o tym, że czuła się samotna w Pałacu Prezydenckim, a także jak czuła się po wyprowadzce córki Aleksandry.

Jolanta Kwaśniewska w programie Magdy Mołek

Jolanta Kwaśniewska była Pierwszą damą przez dekadę i zawładnęła sercami Polaków, którzy podziwiali ją za nienaganny styl i maniery oraz za to, jak reprezentowała nasz kraj. Te lata przyniosły jej wiele satysfakcji i otworzyły wiele drzwi, ale wiązały się także z poczuciem samotności. Jakiś czas temu Kwaśniewska wystąpiła w programie internetowym Magdy Mołek, gdzie opowiedziała o tym, że samotne dni w pustym Pałacu Prezydenckim były dla niej bardzo ciężkie do zniesienia.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Jolanta Kwaśniewska czuła się samotna w Pałacu Prezydenckim

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, że razem z mężem bali się o córkę, która swego czasu posługiwała się fałszywym nazwiskiem. Wyznała także, że doskwierała jej samotność, szczególnie wtedy, gdy Ola się wyprowadziła. - Ja myślę, że najbardziej odczułam moją samotność w momencie jak, w 2004 roku Ola powiedziała, żebyśmy zrobili remont naszego poprzedniego mieszkania na Wilanowie. I w momencie, kiedy ona się wyprowadziła z Pałacu, to ja ryczałam! Ja tak ryczałam. Myślę sobie, Matko Boska, no ten mój mąż piętro niżej. No niby blisko, ale ja przyznam, że ja bardzo rzadko schodziłam do gabinetu mojego męża, tam różne, ważne rzeczy się działy, więc ja raczej czekałam na jego powrót, a ten powrót to była jakaś dwunasta w nocy - wyjawiła w programie Magdy Mołek

Jak radziła sobie Jolanta Kwaśniewska po wyprowadzce córki?

Jolanta Kwaśniewska przypomniała sobie uczucia, które wtedy jej towarzyszyły a także zdradziła swój nietypowy sposób na radzenie sobie z samotnością. - W tym wielkim apartamencie po prostu nie ma nikogo. I wtedy ja reaguję w sposób taki dosyć szczególny, ponieważ myślę: muszę coś robić, więc wtedy najczęściej myję okna - powiedziała.

- Albo myję lustra, albo łapię za jakiś środek do czyszczenia okien i jakoś tak wtedy schodzi to takie trudne wrażenie, że nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, nikogo wokół nie ma - zdradziła Jolanta Kwaśniewska.