Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska przekazała radosne wieści i pokazała zdjęcia. "I ciągle lubię typa"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 23.09.2023 18:27

Aleksandra Kwaśniewska przekazała radosne wieści i pokazała zdjęcia. "I ciągle lubię typa"

Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach
Instagram @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą dziś jedenastą rocznicę ślubu. Z tej okazji córka byłego prezydenta pochwaliła się w mediach społecznościowych romantycznym zdjęciem z mężem. Fani zasypali małżeństwo komplementami.

Związek Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Zakochani pobrali się 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, a ich ślub wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Niestety uroczystość nie przebiegła zgodnie z oczekiwaniami pary młodej. Wszystko przez nachalną prasę, która relacjonowała każdy ich krok.

- Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą - mówiła Aleksandra Kwaśniewska w wywiadzie dla "Vivy!".

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują rocznicę ślubu

Minęło już jedenaście lat od dnia, kiedy córka byłego prezydenta i popularny wokalista stanęli na ślubnym kobiercu. Z okazji rocznicy ślubu Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym.

Dziennikarka jak zwykle opisała fotografię za pomocą hashtagów. - #jedenasta #odślubu #iciągle #lubiętypa - czytamy pod romantyczną fotografią.

Rocznica ślubu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Spływają gratulacje

Fani zasypali małżeństwo masą życzliwych komentarzy. Pod zdjęciem pojawiły się gratulacje i życzenia jeszcze wielu spędzonych wspólnie lat.

- Tak fajnie się na Was patrzy... najlepszego po wsze!; - Cudni wy! Niech trwa; - Sto lat, samych smakowitych podróży - bliskich i dalekich, tak jak lubicie, po swojemu; - Jesteście świetną parą. Uwielbiam Was - czytamy pod fotografią.