Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska próbuje swoich sił w nowym tańcu. Pochwaliła się nagraniem z lekcji z choreografem
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 23.09.2023 14:14

Anna Lewandowska próbuje swoich sił w nowym tańcu. Pochwaliła się nagraniem z lekcji z choreografem

Anna Lewandowska
Kapif/Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska nie zatrzymuje się ani na chwilę i teraz postanowiła spróbować swoich sił w kolejnym tańcu. Po treningach bachaty postawiła na rytmy prosto z Jamajki. Postanowiła pochwalić się pierwszymi postępami i na Instagram wrzuciła filmik z lekcji z choreografem. 

Anna Lewandowska z powodzeniem rozwija swoje taneczne pasje

Po tym jak Lewandowscy w 2022 roku przenieśli się z Monachium do Barcelony, Anna Lewandowska odkryła w sobie taneczną pasję. Zaczęła pobierać nauki bachaty. Mimo że tańczy dopiero od roku, idzie jej naprawdę fenomenalnie, a efektami z tanecznych postępów chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. 

- Kocham latynoską muzykę, zaczęłam chodzić na bachatę. To jest fajne, że po "30" odkryłam nową pasję. Mój mąż robi tylko wielkie oczy i mówi: "Przestań z tym kickboxingiem. Idź tańczyć, bo to kochasz". I chodzę codziennie – mówiła w rozmowie z Przeglądem Sportowym. 

Skandal z udziałem księży. Biskup napisał list: "My, kapłani czujemy się zbici"

Sportowczyni zaczęła naukę kolejnego tańca

Anna Lewandowska jest znana z silnego charakteru i niezłomności, co niewątpliwie przydaje się również podczas nauki tańca. Robi szybkie postępy i widać, że sprawia jej to ogromną radość. Trenuje pod czujnym okiem tancerza Mathiasa Fonta. 

Idzie jej na tyle dobrze, że nagrania z lekcjami bachaty od niedawna możemy znaleźć w jej aplikacji. W związku z tym także jej fani mogą spróbować swoich sił w tym tańcu. 

Influencerka pochwaliła się pierwszymi postępami na Instagramie

Sportowczyni roztańczyła się tak bardzo, że postanowiła spróbować swoich sił w kolejnym tańcu. W mediach społecznościowych podzieliła się informacją, że tym razem zdecydowała się na styl prosto z Jamajki. Na InstaStories pokazała nagranie z treningu z choreografem. 

- W dalszym ciągu staram się uczyć różnych stylów tańca. Pamiętajcie, że tańczę tylko rok, więc nie zawsze wychodzi jak bym chciała – napisała najpopularniejsza fitinfluencerka na Instagramie.