Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna i Robert Lewandowscy pławią się w luksusach. Kupili dom za 16 mln zł
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.09.2023 18:02

Anna i Robert Lewandowscy pławią się w luksusach. Kupili dom za 16 mln zł

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram @annalewandowska

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowanie zrobili wszystko, co w ich mocy, by posiadłość, która znajduje się na Majorce i należy do nich, była funkcjonalna, pełna udogodnień i znalazło się w niej wszystko, co im jest potrzebne, by móc oddać się wymarzonemu i zasłużonemu wypoczynkowi. Piłkarz i trenerka zakupili ją jeszcze przed transferem Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, do FC Barcelony. Jesteście ciekawi, co się w niej znajduje?

Anna i Robert Lewandowscy posiadają dom, który znajduje się na Majorce

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi posiadaczami domu, który znajduje się na Majorce. Ta luksusowa posiadłość ewidentnie szybko im przypadła do gustu i w 2021 roku zdecydowali się na jej zakup. Do transakcji doszło jeszcze przed transferem sportowca z Bayernu Monachium do FC Barcelony, który nastąpił już rok później.

Willa, której właścicielami zostali piłkarz i trenerka, jest niezwykle cenna. W momencie zakupu, w przeliczeniu na złotówki, jej wartość wynosiła 16 milionów. Po dwóch latach ta kwota mogła znacznie pójść w górę.

Poseł PO Borys Budka zaatakowany w Galerii Katowickiej

Posiadłość Anny i Roberta Lewandowskich zdecydowanie zachwyca

Dom znajdujący się na Majorce, który należy do Anny i Roberta Lewandowskich, jest naprawdę okazały i wzbudza zachwyt, tak samo jak jego otoczenie. Ma powierzchnię aż 411 metrów kwadratowych i znajduje się na 1200-metrowej działce, która otoczona jest niezwykle bujną roślinnością. Willa, w której zamieszkuje piłkarz wraz z rodziną, nie ma wprawdzie bezpośredniego dostępu do morza, jednak udało im się znaleźć na to sposób. Na swojej posesji posiadają prywatny basen, z którego mogą korzystać w dowolnej chwili. Dodatkowo mają przestronny taras z jasnego kamienia, a także ogród wyposażony w ogromny stół. W każdym z tych miejsc Anna i Robert Lewandowscy mogą oddać się błogiemu lenistwu i wypoczynkowi.

W willi Lewandowskich znajduje się także kuchnia, którą czasem trenerka pokazywała na InstaStories. Jest to pomieszczenie klasyczne, urządzone ze smakiem, w jasnych kolorach, ozdobione dodatkami znajdującymi się na długich półkach. Całość prezentuje się imponująco.

To nie jest jedyna posiadłość Anny i Roberta Lewandowskich

Robert Lewandowski obecnie jest piłkarzem FC Barcelony i tam też znajduje się jego klub, w którym trenuje i z którym rozgrywa dużą ilość meczy. Majorka jest położona stosunkowo blisko od Barcelony, a do szybkiego przedostania się z jednego miejsca do drugiego, wystarczy lot samolotem, ponieważ podróż drogą morską zajął zdecydowanie za dużo czasu.

Co ciekawe, posiadłość na Majorce, nie jest jedyną nieruchomością, która znajduje się w posiadaniu Anny i Roberta Lewandowskich. Są także właścicielami domu w Barcelonie, a także w Warszawie oraz urokliwej Warmii.