Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Baron pokazał swoją babcię. Mało kto wie, że to znana aktorka
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.04.2024 09:41

Baron pokazał swoją babcię. Mało kto wie, że to znana aktorka

Baron
fot. KAPIF

Ostatnio w życiu Barona dzieje się naprawdę wiele - niedawno ożenił się z Sandrą Kubicką, a obecnie przygotowuje się do bycia ojcem. Pomimo natłoku zajęć nie zapomina o najbliższych, a niedawno zrelacjonował w sieci spacer, na który oddał się wspólnie z babcią. Okazuje się, że seniorka jest znaną aktorką.

Sandra Kubicka i Baron niedługo zostaną rodzicami

Przed kilkoma miesiącami Sandra Kubicka i Baron przekazali radosne wieści - zdradzili, że spodziewają się upragnionego dziecka. Od tamtej pory zakochani z zaangażowaniem relacjonują ten szczególny dla nich czas, chwaląc się jednocześnie wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem modelki i przygotowując do tej ważnej roli. Niedawno celebrytka zdradziła, że z powodu problemów z łożyskiem ich syn na świat przyjdzie nieco wcześniej, niż początkowo przypuszczali. 

Ogólnie z tym łożyskiem mam mega pecha, bo przecież to moja pierwsza ciąża, ale najważniejsze, że bobo zdrowe i dzięki temu mogliśmy zaplanować, kiedy dokładnie go powitamy - zdradziła za pośrednictwem Instagrama.

Zanim jednak doszło do rozwiązania, postanowili wziąć ślub. Do ceremonii doszło 6 kwietnia 2024 roku. Sandra Kubicka podzieliła się ze swoimi fanami tą radosną nowiną, zamieszczając obszerny wpis, w którym zdradziła, jak wyglądał ten dzień i jakie emocje im wówczas towarzyszyły, jednocześnie dzieląc się kilkoma pamiątkowymi fotografiami.

Nadszedł ten dzień… Napisaliśmy przysięgi, dostaliśmy drzewo od naszych świadków, które posadzimy w nowym domu, ubraliśmy sraki w ślubne szelki, wystroiliśmy się i poszliśmy powiedzieć sobie “tak”:. Podpisałam się ostatni raz jako Kubicka i wyszłam z urzędu jako Milwiw-Baron - zdradziła modelka.

Nie żyje aktor i komik znany z "Dzień dobry TVN". "Ciężko jest nam opisać ból"

Baron pokazał babcię. To znana aktorka

Choć Baron w ostatnim czasie ma wiele zajęć, bo przygotowywał się nie tylko do ślubu oraz roli ojca, ale również prężnie pracuje w “The Voice Kids”, gdzie wspólnie z Tomsonem trenuje uzdolnione dzieci, nie zapomina o najbliższych. Przed kilkoma dniami zamieścił w sieci zdjęcia, na których pozuje wraz z babcią. Korzystając z pięknej pogody, zabrał seniorkę na spacer. Maszerowali leśną ścieżką, zapewne zachwycając się ciszą, błogim spokojem i świeżym powietrzem. 

Niewiele jednak osób wie, że babcia Barona, to znana aktorka - Marlena Milwiw. Kobieta obecnie przebywa w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Trafiła tam prosto ze szpitala. Jak zdradziła w rozmowie z “Super Expressem”, jej zamieszkanie tam nie było łatwą decyzją dla najbliższych, jednak okazała się słuszna.

Do Skolimowa zostałam przewieziona prosto ze szpitala. To nie było tak, że podjęłam decyzję o przeprowadzce. Zostałam tu przywieziona ze szpitala w stanie kompletnej nieprzytomności. Parę tygodni wracałam do żywych. Decyzję musiał podjąć mój syn, który potwornie to przeżył, ale nie było wyjścia. Długo trwało dochodzenie do siebie. Dobrze się poczułam dopiero wtedy, jak zamieszkałam w Skolimowie - wyjaśniła.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle Dagmara Kaźmierska miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami". Ogromna kwota

Kim jest babcia Barona, Marlena Milwiw?

Marlena Milwiw przyszła na świat w 1931 roku. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a swój teatralny debiut miała w Teatrze Nowej Warszawy. Stworzyła wiele ról scenicznych oraz filmowych, a także serialowych. Aktywność zawodową zakończyła w 2011 roku.

A w jakich produkcjach wzięła udział? Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w m.in.: “Rajskich klimatach”, “Porze mroku”, “Och, Karol”, “Wyjściu awaryjnym”, “Świecie według Kiepskich” czy “Pierwszej miłości”.