Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska pozuje w bikini. Wyjątkowo rzadki widok zaskoczył fanów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.09.2023 16:03

Aleksandra Kwaśniewska pozuje w bikini. Wyjątkowo rzadki widok zaskoczył fanów

Aleksandra Kwaśniewska
KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie ceni sobie spokój i prywatność. Stroni od skandali i rozgłosu, rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem zaskoczyła jednak swoich obserwatorów i na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Niesłychane, co ją do tego skłoniło. Fani córki byłego prezydenta są zachwyceni.

Aleksandra Kwaśniewska uwielbia podróże

Aleksandra Kwaśniewska jest jedyną córką Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Jako dziecko byłego prezydenta, od małego była obyta z polityką i sprawami związanymi z ojczyzną. 42-latka ukończyła Uniwersytet Warszawski, a obecnie pracuje jako dziennikarka i prezenterka. W 2012 roku wyszła za mąż za Kubę Badacha, z którym tworzy zgraną parę. 

W social mediach córka byłej pary prezydenckiej rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Częściej można tam trafić na zdjęcia i nagrania dotyczące podróży, na które bardzo chętnie się wybiera. Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie jest fanką interesujących wojaży i zwiedzania wszelakich zakątków świata.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje w bikini

Aleksandra Kwaśniewska ostatnio zdecydowanie zaskoczyła swoich obserwatorów. Na Instagramie znalazło się zdjęcie, na którym córki byłej pary prezydenckiej pozuje w czarnym bikini, znajdując się w zbiorniku wodnym. Nie zamieściła tej fotografii przypadkowo, a miała w tym ukryty cel.

- Powyższym zdjęciem osoby w zbiorniku wodnym pragnę przyciągnąć Waszą uwagę do zamieszczonej obok mapy, która niestety średnio się prezentuje w stroju kąpielowym - napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Tuż za zdjęciem w bikini możemy zobaczyć, że córka byłego prezydenta zamieściła mapkę, która przedstawia trasę, jaką udało się jej pokonać po Szwajcarii. Jak możemy przeczytać, była to zdecydowanie interesująca, ale również wyczerpująca podróż.

- Jest to bowiem z grubsza nasza Szwajcariada czyli #grandtraintour, o której rozpiskę prosiliście i która prezentowała się następująco: Zurych -> Sankt Gallen -> Lucerna -> Bürgenstock -> Interlaken (stąd -> Lautenbrunnen -> Wengen -> Brienz i powrót statkiem do Interlaken) -> Montreux -> Zermatt -> Andermatt -> Zurych - pochwaliła się Aleksandra Kwaśniewska.

Fani są zachwyceni wyglądem Aleksandry Kwaśniewskiej, jak i jej wyjazdem

Internauci, którzy mieli okazję zobaczyć zdjęcia Aleksandry Kwaśniewskiej w bikini, jak i jej pomysłu na wyjazd, są zachwyceni. Pochwalili pomysł na urlop, przy okazji dodając, że z chęcią z niego skorzystają. Przy okazji wykorzystali okazję, by zaczerpnąć kilka ważnych informacji.

“Oj, będzie nas tam wielu z Polski w przyszłym roku. Dziękujemy”, “I mam już plan na wakacje w przyszłym roku i nie mogę się doczekać. Dzięki za inspiracje”, “Moje marzenie - taka wyprawa” - możemy przeczytać.