Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 14.09.2023 19:25

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Robert i Anna Lewandowscy
KAPiF

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Ostatnio w sieci było o nich szczególnie głośno, bowiem pojawiły się plotki o rzekomym romansie celebrytki. Teraz na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Małżeństwo Lewandowskich przechodziło kryzys?

W ostatnim czasie Anna Lewandowska jest zafascynowana tańcem o nazwie bachata. Jej zamiłowanie zaczęło się od nauki do drugiego ślubu i wesela Lewandowskich. Internauci zaczęli niedawno doszukiwać się dodatkowo braku obrączki na palcu trenerki i piłkarza, a także innych drobnych gestów, które miałyby świadczyć o romansie Ani z jej trenerem tańca.

Fani sławnej pary byli przekonani, że wszystko to świadczy o kryzysie w ich małżeństwie. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie zrobione przez ich córkę i nie pozostawia ono wątpliwości co do tego, jak mają się relacje tej dwójki.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

W sieci zaroiło się od plotek

Ostatnio znana trenerka kilka razy pokazała się bez obrączki i podobnie było też w przypadku Roberta. Fani zaczęli więc snuć rozmaite teorie i plotki o kryzysie w relacji Lewandowskich. Ania jest aktywna w mediach społecznościowych i jakiś czas temu zamieściła post, pod którym licznie odezwali się fani.

Internauci zwrócili uwagę głównie na jeden szczegół. Na jej palcu widać bowiem obrączkę. - Chyba zdjęcie zrobione specjalnie, żeby pokazać obrączkę po ostatnich spekulacjach - napisała użytkowniczka Instagrama.

Zdjęcie na Instagramie Lewandowskiej nie pozostawia wątpliwości

Teraz na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, które zostało wykonane przez córkę pary, Laurę. Ujęcie przedstawia zakochanych podczas porannego spaceru, a Robert Lewandowski, mocno trzyma rękę Ani. Nic nie wskazuje na to, żeby spekulacje na temat problemów w ich małżeństwie miały związek z prawdą, a ten kadr jest tego kolejnym potwierdzeniem. 

Anna Lewandowska InstaStory.jpg
Anna i Robert Lewandowscy fot. Instagram @annalewandowska