Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Aleksandra Kwaśniewska ma wyjątkowy dom. Jeden szczegół robi wrażenie

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska? Celebrytka często pokazuje swoje wnętrza w mediach społecznościowych. Jej dom przypomina pałac, a w łazience można poczuć się jak w spa. Patrząc na zdjęcia, trudno powstrzymać zachwyt.

Jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska z pewnością może pozwolić sobie na piękne mieszkanie lub dom. Zarówno ona, jak i Kuba Badach, zarabiają całkiem solidne pieniądze. Nic dziwnego, że swoje gniazdko chcą urządzić jak najlepiej. Wiadomo też, że Aleksandra Kwaśniewska z pewnością ma doskonały styl, podobnie jej mąż.

W jej domu znaleźć można prawdziwie vintage'owe meble, które nadają wnętrzom bardzo eleganckiego, a jednocześnie przytulnego wyglądu. Wszędzie widać też przyjemną zieleń roślin - para bardzo stara się dbać o "zielonych przyjaciół".

Na zdjęciach widać półki pełne książek. Wiadomo, że Aleksandra Kwaśniewska czyta bardzo dużo, nie wiadomo, jak z jej mężem, który często musi wyjeżdżać w trasy koncertowe i nie zawsze może sięgnąć po miłą lekturę.

Sypialnia jest bardzo minimalistyczna - znajduje się tam łóżko, a para czasem wpuszcza do środka trochę światła. Piękna za to jest z pewnością łazienka, w której można naprawdę poczuć się jak w spa.

Dom czy mieszkanie?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mieszkają w domu z ogrodem. Mają nawet piękny drewniany taras, który z pewnością jest miejscem wieczornych kolacji latem i wspólnego spędzania czasu.

Widać, że para potrzebuje dużo miejsca i pięknie się urządziła w swoim pięknym domu. Mieszkanie zapewne nie byłoby dla nich - ogród wydaje się jednym z najważniejszych punktów.

Na zewnątrz są również piłkarzyki. Kuba Badach lubuje się w grach i ma nawet w domu własne stanowisko komputerowe z gamingowym fotelem i różnymi akcesoriami do gier.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]