Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała pracownikowi TVP. Poszło o marsz 4 czerwca
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 05.06.2023 15:46

Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała, ostro odpowiedziała pracownikowi TVP. Poszło o marsz 4 czerwca

Aleksandra Kwaśniewska
Instagram @aleksandraleksandrowna

Za nami marsz 4 czerwca w Warszawie, w którym wzięły udział prawdziwe tłumy. Jeden z pracowników TVP Radosław Poszwiński przekonuje jednak, że pojawiło się na nim zaledwie 50-75 tys. osób. Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała mu w ostrych słowach.

Na marsz 4 czerwca przybyły prawdziwe tłumy

Za nami marsz 4 czerwca, w którym wzięło udział kilkaset tysięcy osób. Mówi się o około 300 uczestnikach wydarzenia, jednak jak podaje warszawski ratusz - mogło ich być nawet pół miliona. 

Informacje te podważa jednak Radosław Poszwiński. Mężczyzna twierdzi, że niedzielne tłumy na ulicach Warszawy to zwykli przechodnie, a nie uczestnicy marszu. Pracownik Telewizji Polskiej uważa również, że pół miliona osób korzystało po prostu z ładnej pogody, by wybrać się na plac Zamkowy lub do ogrodu zoologicznego. 

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler o kulisach programu. Zdradziła, kto płaci za metamorfozy

Pracownik TVP o marszu wolności

Pracownik Telewizji Polskiej opublikował na Twitterze swoje spostrzeżenia na temat niedzielnego marszu. Jego wypowiedź wywołała spore oburzenie w sieci.

- 7 na 10 osób, które pytałem, po co przyjechały na marsz, powiedziały mi, że nie przyjechały na marsz. Większość przyjechała do warszawskiego zoo, bo ładna pogoda, łazienki, pokazać dzieciom Zamek, wata cukrowa na starym mieście, stadion narodowy zobaczyć w całości w pięknym słońcu spod Kolumny Zygmunta. Frekwencję rzeczywistą oceniam na 50 — 75 tys. działaczy PO, KOD i lewicy. Ewidentnie marsz Tuskowi nie wyszedł i może być wściekły na współpracowników, że nie stanęli na wysokości zadania - napisał Radosław Paszkowski.

Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała pracownikowi TVP. Nie gryzła się w język

Aleksandra Kwaśniewska razem z mamą Jolantą wzięły udział w niedzielnym marszu w Warszawie. Wpis pracownika TVP wywołał u niej oburzenie, dlatego postanowiła stanąć w obronie wydarzenia. W jej wypowiedzi nie zabrakło ironii. Córka byłego prezydenta udostępniła wpis pracownika TVP, dodając do niego swój komentarz.

- Nie wiem jak wy, ale ja zwyczajnie wyszłam na mój coniedzielny spacer z flagą - napisała.

aleksandra kwaśniewska.JPG
www.instagram.com/aleksandraleksandrowna