Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Król Karol III jest wściekły na Harry'ego. Monarcha ma nowe plany
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.05.2024 10:34

Król Karol III jest wściekły na Harry'ego. Monarcha ma nowe plany

Karol III i Harry
fot. AKPA/ fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Niedawna zagraniczna podróż, w którą udali się książę Harry oraz Meghan Markle miała poważnie zirytować króla Karola III. Monarcha podobno ma pewne plany związane z synem i synową, jednak odczuwa pewną obawę przed wprowadzeniem ich w życie.

Książę Harry i Meghan Markle udali się do Nigerii

Niedawno książę Harry wraz z Meghan Markle udali się do Nigerii, gdzie, według medialnych doniesień, zostali zaproszeni przez szefa sztabu obrony, generała Christophera Musę. Para promowała Invictus Games, odwiedzili szkoły w Abudży, spotkali się z wieloma znaczącymi osobistościami, a ich przyjazd był dużym wydarzeniem. Pojawiły się pogłoski, że małżonkowie na miejscu zostali powitani hucznie, a traktowani byli wręcz po królewsku. 

Miało tam miejsce wszystko, czego można się spodziewać po oficjalnej wizycie królewskiej - przyjęcia, wizyty w szkołach i organizacjach charytatywnych, żołnierze i osoby niepełnosprawne - twierdzi Tom Quinn.

Kim byli rodzice Krzysztofa Rutkowskiego? Ogromne zaskoczenie

Król Karol jest oburzony zachowaniem księcia Harry'ego i Meghan Markle

Choć wizyta księcia Harry'ego i Meghan Markle w Afryce została odebrana pozytywnie, nie wszyscy podzielają to samo zdanie. Jak przekazał na łamach “The Mirror” Tom Quinn, który jest ekspertem rodziny królewskiej, okazuje się, że rzeczona podróż spotkała się z chłodnym odbiorem przez króla Karola III i księcia Williama.

Dla Karola i Williama to tak, jakby Meghan i Harry mówili: Nie potrzebujemy twojego pozwolenia, aby pracować jako członkowie rodziny królewskiej - zrobimy to na własnych warunkach, kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcemy - przekazał.

ZOBACZ TAKŻE: Trudno uwierzyć z kim Grażyna Szapołowska zagrała w serialu. “Nie chcę być jej kopią

Król Karol III jest wyraźnie zirytowany podróżą Harry'ego

Jak przekazał Tom Quinn, król Karol III nie ukrywa swojej irytacji, która nastąpiła po wizycie księcia Harry'ego i Meghan Markle w Nigerii. Uważa, że monarcha chciałby pozbawić ich królewskich tytułów, jednak targają nimi obawy. Ma za to inny plan.

Król Karol jest w strasznym kłopocie - chciałby pozbawić Meghan i Harry'ego ich królewskich tytułów, ale obawia się, że będzie to wyglądać mściwie. Z drugiej strony, musi znaleźć sposób na powstrzymanie wszelkich przyszłych podróży Harry'ego i Meghan do innych krajów Wspólnoty Narodów. To stało się jego priorytetem numer jeden - powiedział.