Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rodzina Murańskiego nie chce mówić o powodzie jego śmierci. "I tak byście nie uwierzyli"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.05.2024 22:37

Rodzina Murańskiego nie chce mówić o powodzie jego śmierci. "I tak byście nie uwierzyli"

Mateusz Murański
fot. Facebook/Mateusz Murański

8 lutego 2023 roku zmarł Mateusz Murański. Śmierć 28-latka była prawdziwym szokiem dla społeczności internetowej, gdyż kompletnie nic jej nie zapowiadało. Młody i wysportowany aktor, freak fighter i influencer zmarł nagle, co wywołało lawinę spekulacji. Bliscy artysty do dziś nie podali szczegółów jego tragicznej śmierci. Ich zdaniem nikt by w nie nie uwierzył.
 

Tajemnicza śmierć Mateusza Murańskiego. Bliscy do dziś nie zdradzili szczegółów

Mateusz Murański zmarł nagle w wieku zaledwie 28-lat. Aktor obracał się w dość nieciekawym towarzystwie, co wywołało lawinę spekulacji i teorii spiskowych, które do dziś nie zostały w pełni wyjaśnione. Nie brakowało domysłów, że stracił życie po przedawkowaniu nielegalnych substancji. Jak było naprawdę?

Oficjalną przyczyną zgonu Mateusza Murańskiego była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Młody mężczyzna, znany z zamiłowania do sportu i występów w oktagonie, został znaleziony martwy w swoim domu. Niestety dokładne okoliczności, które doprowadziły do jego śmierci, nadal pozostają tajemnicą - tak samo, jak miejsce jego spoczynku. Rodzina Mateusza zdecydowała się nie ujawniać szczegółów dotyczących wyników śledztwa, co dodatkowo podsyca spekulacje.

Narzeczona komentuje doniesienia o Mateuszu Murańskim. Ma dość

Jacek Murański zdradził, że jego syn zmarł przez bezdech senny

W marcu 2023 roku ojciec Mateusza, Jacek Murański, wyjawił, że jego syn zmarł na skutek "ekstremalnego bezdechu", który wystąpił, gdyż 28-latek nie założył przed snem maski wspomagającej oddychanie.

To był wypadek ekstremalnego bezdechu. Straszny w skutkach, ale wciąż wypadek. Wbrew kłamliwej narracji pochodzącej od osób, które albo nie miały nigdy z Mateuszem kontaktu, albo miały go incydentalnie, Mateusz nie był żadną ofiarą hejtu. Był ofiarą strasznego wypadku - napisał Jacek Murański.

Dodatkową tajemnicę wokół śmierci Mateusza Murańskiego tworzy jego była narzeczona, Karla Wolska. Jej enigmatyczne wypowiedzi w mediach społecznościowych budzą liczne wątpliwości i podsycają teorie spiskowe.

Czy kiedyś się wypowiem [o śmierci — przyp. red.]? Nie wiem, nie myślę o tym. Zdaje sobie sprawę, z czym by to się wiązało, a nie jestem na to gotowa. Wiązałoby się to z Pudelkami, Plotkami i wszystkimi innymi mediami, a jak wiecie, od zawsze ich unikałam... Po drugie nawet najlepszy reżyser nie wymyśliłby takiej historii, więc i tak byście w nią nie uwierzyli - napisała w jednym ze wpisów na Instagramie.

Partnerka Mateusza Murańskiego podsysa spekulacje. Jej zdaniem nikt by nie uwierzył w jego historię

Karla Wolska wielokrotnie sugerowała, że sprawa śmierci Mateusza jest bardziej skomplikowana niż się wydaje. Jej stwierdzenia, że Murański nie ma grobu, również budzą wiele pytań. Polskie prawo zabrania trzymania prochów zmarłego w domu, co czyni tę sprawę jeszcze bardziej zagadkową. Najprawdopodobniej bliscy aktora nie podali do publicznej wiadomości miejsca jego pochówku, aby uniknąć przykrych sytuacji.

Śmierć Mateusza Murańskiego wywołała liczne teorie spiskowe wśród jego fanów i szerszej społeczności internetowej. Niektórzy uważają, że zgon mógł być wynikiem tajemniczej intrygi, podczas gdy inni są przekonani, że Mateusz Murański wciąż żyje i jego śmierć była sfingowana. Część tych spekulacji jest napędzana brakiem oficjalnych informacji i niejasnymi komunikatami ze strony rodziny i bliskich.

Wodą na młyn internetowych spekulacji przede wszystkim były tajemnicze wpisy jego partnerki, która stwierdziła, że "nawet najlepszy reżyser nie wymyśliłby takiej historii". Te słowa wywołały falę domysłów na temat prawdziwej przyczyny śmierci Mateusza.

Śmierć Mateusza Murańskiego pozostaje jedną z najbardziej tajemniczych i kontrowersyjnych spraw, które miały miejsce w polskim show-biznesie. Oficjalne informacje są skąpe, a liczne spekulacje i teorie spiskowe tylko utrudniają zrozumienie, co naprawdę się stało. Dopóki rodzina i bliscy nie zdecydują się na pełne ujawnienie okoliczności jego śmierci, zagadka ta prawdopodobnie pozostanie nierozwiązana, a tajemnicze wpisy i sugestie będą nadal budzić kontrowersje i niepokój wśród fanów zmarłego aktora.