Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Książę George powiedział wyjątkowe słowa do schorowanej Kate. Wyraźnie ją wsparły
Patryk Idziak
Patryk Idziak 18.06.2024 12:21

Książę George powiedział wyjątkowe słowa do schorowanej Kate. Wyraźnie ją wsparły

Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate pojawiła się na paradzie Trooping the Colour, by wspólnie z rodziną świętować królewskie urodziny. To było jej pierwsze publiczne wystąpienie od czasów choroby. Ze wsparciem przyszedł księżnej najstarszy syn, książę George.

Księżna Kate po przerwie wraca do życia publicznego. Wzięła udział w paradzie

Księżna Kate przez ostatnie trzy miesiące poddawała się leczeniu chemioterapią. Z powodu nowotworu nie udzielała się publicznie od świąt Bożego Narodzenia. W ostatnim czasie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że weźmie udział w Trooping the Colour. Huczne święto na cześć urodzin króla Karola III było w tym roku jeszcze radośniejsze.

W sobotę, 15 czerwca, w drodze na uroczystość towarzyszyły jej dzieci. Uwagę przykuło zachowanie księcia George'a wobec matki. Jego słowa wyraźnie wywarły na niej wrażenie.

Siostra Lewandowskiego pokazała wspólne zdjęcie. Wiadomo, jakie mają relacje

Książę George był zachwycony tym, co się dzieje. Księżna Kate wzruszyła poddanych

Na wieści o stanie zdrowia księżnej Kate czekał cały świat. Jednak to właśnie dla Brytyjczyków rodzina królewska jest szczególnie ważna i każda niepokojąca informacja wywołuje w nich głęboki smutek. Toteż nie dziwi, że podczas tegorocznej parady wszystkim towarzyszyły uśmiechy i zewsząd dało się słyszeć okrzyki radości.

Książę George, podobnie jak księżniczka Charlotte i książę Louis, niesamowicie cieszył się z obecności mamy. Ekspertka czytania z ruchu warg, Juliet Sullivan, w wywiadzie dla Daily Mail zdradziła, co jej zdaniem książę George powiedział do księżnej Kate.

Wyglądają na tak szczęśliwych.

Księżna Kate uśmiechnęła się i pomachała do zgromadzonych. Król Karol III także zachwycał się obecnością synowej. Wcześniej Pałac Buckingham przekazywał, że to dla niego naprawdę radosna nowina.

Dzieci księżnej Kate oczarowały zgromadzonych na paradzie i przed telewizorami

Nie tylko najstarszy książę George poprawiał humor księżnej. Gdy już wspólnie książę William, księżna Kate i ich dzieci stali na balkonie, najmłodszy z rodzeństwa książę Louis zaczął tańczyć do muzyki. Jego wesołe podrygi starała się opanować siostra.

Musisz przestać to robić. Obejrzyj paradę – mówiła do brata księżniczka Charlotte.

Książę Louis nie przejął się tą uwagę w ogóle, rzucając tylko krótkie “nie”. Ma niezły temperament.