Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski przekazał radosną nowinę. Zdjęcie wszystko ujawnia
Patryk Idziak
Patryk Idziak 12.06.2024 17:46

Maciej Kurzajewski przekazał radosną nowinę. Zdjęcie wszystko ujawnia

Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski podzielił się z fanami radosną nowiną. Na swoim profilu na Instagramie powiedział, co go czeka w najbliższym czasie.

Maciej Kurzajewski odszedł z "Pytania na śniadanie". Martwiono się o jego karierę

Maciej Kurzajewski prowadził program “Pytanie na śniadanie” już w latach 2009-2011. Od 2020 roku prowadzili go wspólnie on i Katarzyna Cichopek, z którą w 40. urodziny aktorki oficjalnie ogłosili związek. Po tym, jak niedawno para wspólnie przekazała, że oboje odchodzą z programu, pojawiły się spekulacje o dalszych komplikacjach w karierze prezentera.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi – pisali w oświadczeniu.

Mało kto wie, że syn Janusza Józefowicza jest aktorem. Znacie go z hitu TVP

Widzowie mogą być zadowoleni. Maciej Kurzajewski przekazał radosną wieść

Fani obawiali się, że odejście z “Pytania na śniadanie” to początek całkowitego zniknięcia z TVP. Maciej Kurzajewski był także częścią redakcji sportowej. Nowy dyrektor TVP Sport, Jakub Kwiatkowski, uspokajał, że takich planów nie ma i nic mu nie grozi.

Słowa te znalazły w końcu potwierdzenie dzięki samemu zainteresowanemu. Na swoim Instagramie Kurzajewski opublikował relację, z której jasno wynika, że współpraca ze stacją się nie kończy. Dziennikarz dołączył do studia TVP Sport na Euro 2024.

Studio TVP Sport już w pełnej okazałości, trwają próby kamerowe i sukces, a właściwie jego zapach wisi w powietrzu – mówił podekscytowany.

Maciej Kurzajewski relacja
fot. Instagram @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski ze stabilną pozycją w mediach

Na wzmocnienie przekazu Maciej Kurzajewski dodał jeszcze jedną relację, a na niej towarzyszyła mu Sylwia Dekiert, również dziennikarka TVP Sport. Wszystko jest więc jasne.

Jednak oprócz tego, w kontekście przygotowań do kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”, spekuluje się o udziale Kurzajewskiego w roli gwiazdy. Być może potwierdzenia doczekamy się już niebawem.