Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś o 21:05 wielu Polaków zasiądzie w fotelach i włączy TVP1. Szykują się wielkie emocje
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.06.2024 14:36

Dziś o 21:05 wielu Polaków zasiądzie w fotelach i włączy TVP1. Szykują się wielkie emocje

Pilot
fot. Alehandra13 z Pixabay

Dzisiejszy wieczór upłynie widzom pod znakiem wielkich emocji, a wszystko za sprawą produkcji, które zostaną wyemitowane przez stacje telewizyjne. Być może każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem pojawią się sportowe zmagania, będzie można również przetestować swoją wiedzę, a także śmiać się do łez.

TVP 1 o godzinie 21:05

Przyjrzyjmy się najpierw temu, co czeka na widzów, którzy zdecydują się ustawić swoje telewizyjne odbiorniki na TVP 1. Muszą się oni przygotować na ogromne emocje i miejmy nadzieję, że łzy radości przeplatane dumą. O godzinie 21:05 rozpocznie się ostatni dzień tegorocznych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce.  

Niesamowicie uzdolnieni sportowcy udali się do stolicy Włoch, by tam zmierzyć się z najlepszymi, jednak miejsca na podium są tylko trzy. Czy tym razem ponownie staną na nich reprezentanci Polski? Zapewne wielu kibiców będzie trzymać za nich kciuki i ze skupieniem oglądać ich znakomite sportowe poczynania.

Nowe wieści ws. dzieci Barbary Sienkiewicz. "Fatalna sytuacja, nikt tego nie przewidział"

TVN o godzinie 20:55

Za to o godzinie 20:55 na antenie TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek “Milionerów”. Teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego już od lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Pytania zadawane przez niego niejednokrotnie sprawiają zakłopotanie u uczestników, którzy mimo to nie tracą nadziei, że uda im się zdobyć główną wygraną, wynoszącą aż milion złotych. 

Do tej pory ten wyczyn udał się zaledwie 7. śmiałków, którzy wykazali się ogromną wiedzą, skupieniem i wewnętrznym spokojem. Co ciekawe - dwóch z nich milionerami stało się w tym roku. W marcu został nim Mateusz Żaboklicki, a zaledwie kilka tygodni później jego sukces powtórzył Tomasz Boruch. Czy dzisiaj ponownie będziemy świadkami takiego zdarzenia?

ZOBACZ TAKŻE: Siostra Viki Gabor przerwała milczenie, mówi o ataku. Wydała ważne oświadczenie

Polsat o godzinie 20:00

Za to włączając Polsat o godzinie 20:00, na widzów będzie czekała dobra zabawa, pełna śmiechu i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zapewni im to film “Poznaj naszą rodzinkę” w reżyserii Paula Weitza. Na ekranach zobaczymy plejadę znakomitych aktorów, tj. Roberta De Niro, Bena Stillera, Owena Wilsona, Dustina Hoffana czy Barbrę Streisand.

Produkcja ta przeniesie widzów do zwariowanego świata Grega, który nieustannie próbuje zabiegać o sympatię i przychylność teścia. Pomimo usilnych starań, ich relacje są skomplikowane, a Jack co rusz okazuje niechęć swojemu zięciowi. Czy tym razem panom uda się dojść do porozumienia? Zapewne nie będzie to łatwe, gdy pojawią się podejrzenia o romans, a na horyzoncie zjawi się dawna miłość.

Tagi: TVP Polsat TVN