Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pogodynek TVN musiał ratować sytuację. Emerytka zaliczyła niezręczną wpadkę
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 20.06.2024 19:27

Pogodynek TVN musiał ratować sytuację. Emerytka zaliczyła niezręczną wpadkę

Bartek Jędrzejak, DDTVN
Fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

W środowym wydaniu “Dzień dobry TVN” doszło do niezręcznej wpadki. Seniorka, z którą rozmawiał Bartek Jędrzejak, wspomniała o programie konkurencyjnej stacji. Pogodynek TVN musiał interweniować i ratować sytuację.

Telewizje śniadaniowe słyną z wpadek

Wpadki i niezręczne sytuacje to codzienność dla stacji telewizyjnych. Tym bardziej gdy mowa o wejściach na żywo. Sytuacje te bywają problematyczne, ale także pozwalają zwrócić większą uwagę na danym program oraz wzbudzić emocję i dyskusję w mediach społecznościowych. 

Nieprzewidzianych sytuacji nie brakuje w telewizjach śniadaniowych, które słyną z programów na żywo, do których często zapraszani są goście z ulicy. Takie zestawienie niesie za sobą pewne niebezpieczeństwo, o którym świetnie wiedzą producenci formatu. Ci starają się przygotować prowadzących do tego, aby potrafili w odpowiedni sposób zareagować.

Tak mieszka Roksana Węgiel. Niebywałe, jak wygląda jej sypialnia

Niezręczna sytuacja w "Dzień dobry TVN"

To jednej z takich sytuacji doszło w środowym wydaniu programu “Dzień dobry TVN”. Prowadzący segment z prognozą pogody Bartek Jędrzejak tym razem łączył się ze studiem wprost z jednego z domów seniora. Wszystko szło jak zwykle do momentu, gdy dziennikarz zapytał jedną z seniorek o to, co najbardziej podoba jej się w “DDTVN". Jej odpowiedzieć wprowadziła prowadzącego w osłupienie.

“Pytanie na śniadanie”! - odparła kobieta.

ZOBACZ: Karol Strasburger nie wytrzymał w "Familiadzie". Tak zareagował na wpadkę uczestnika

Prezenter zachował jednak pełen profesjonalizm i próbował naprawić całą sytuację. Jędrzejak mimo zaskoczenia postanowił dopytać seniorkę o to, co miała na myśli oraz starał się naprowadzić rozmowę w odpowiednim kierunku:

Gdzie? Jakie "Pytanie na śniadanie", to “Dzień dobry TVN” - powiedział pogodynek.

Seniorka naprawiła swój błąd

Sama seniorka wydawała się być zaskoczona całą sytuacją i widać było, że poczuła się niezręcznie. Postanowiła w tej sytuacji naprawić swój błąd i szybko dopowiedziała, co podoba jej się najbardziej w śniadaniówce TVN

Właśnie w "Dzień dobry TVN". Gotowanie, pieczenie - tak udoskonalam swoje braki - dopowiedziała emerytka.

ZOBACZ: Kim jest mąż Weroniki Książkiewicz? Jest od niej starszy prawie o 20 lat

Pozostała część wejścia na żywo Jędrzejaka przebiegła bez żadnych problemów. Warto wspomnieć, że obecność pogodynka w domu seniora odbył się na prośbę samych mieszkańców. Ci napisali do twórców programu specjalny list.

Seniorzy napisali do "Dzień dobry TVN" list: "Słuchajcie, każdego dnia oglądamy Dzień dobry TVN. Poranek rozpoczynamy z wami". Żeby nie było - jest telewizor. Każdy senior to osobna historia. Pan Leon w grudnie będzie miał 96 lat. Podczas wojny miał 10 lat, był kolejarzem, ale tutaj chyba musimy odśpiewać sto lat. Pani Janeczka wczoraj 74 lata skończyła. Bardzo energetyczna, a teraz lekki stresik - opowiedział dziennikarz. 

Przypomnijmy, że program “Dzień dobry TVN” gości na ekranach telewizorów od 2005 roku. Jest to typowy program śniadaniowy poświęcony rozrywce, kulturze, sportowi czy podróżom. Każde wydanie prowadzi jednak para prezenterów. Transmisje wzbogacone są również o łączenie z reporterami w terenie oraz o występ gościa muzycznego.