Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś o 20:00 wielu Polaków sięgnie po piloty i przełączy na Polsat. Szykuje się hit
Patryk Idziak
Patryk Idziak 18.06.2024 14:20

Dziś o 20:00 wielu Polaków sięgnie po piloty i przełączy na Polsat. Szykuje się hit

Telewizja
fot. unsplash

Wtorkowy wieczór zapowiada się naprawdę ciekawie. Przed nami kolejne mecze Euro 2024, a stacje wyemitują równolegle wielkie hity kinowe. Co dzisiaj w TV?

Kolejne mecze Euro 2024 na TVP. Kiedy oglądać?

O 17:50 stacja TVP2 transmitować będzie mecz grupy F, w którym zmierzą się reprezentacja Turcji i Gruzji. W drużynie Turcji pokładane są wielkie nadzieje na wygraną turnieju i spekulacje, że mogą okazać się zatrważająco trudnym rywalem. Czy uda im się pokonać spragnionych emocji Gruzinów? Reprezentacja Gruzji czekała na wejście do turnieju od 30 lat.

Na kanale TVP1 o 20:50 rozpocznie się transmisja meczu Portugalii i Czech, również kolejki grupy F. Portugalia, uważana przez wielu za faworytów Euro 2024, będzie musiała postawić się Czeskim Lwom.

Cezary Pazura nie był na pogrzebie Janusza Rewińskiego. Wyjawił dlaczego

"Milionerzy", a następnie "Mroczna dzielnica" na TVN

Stacja TVN o 20:55 pokaże kolejny odcinek “Milionerów”. Czy tym razem uczestnikowi uda się zabrać ze sobą upragniony milion złotych? Pytania mogą okazać się zwodnicze.

A już po tym, o 21:35 będzie można obejrzeć film “Mroczna dzielnica”. Amerykański film sensacyjny, w którym główną rolę gra Steven Seagal, wyreżyserował Andrzej Bartkowiak.

Policja od dawna jest skorumpowana, ale dopiero kradzież narkotyków z policyjnego magazynu wartych miliony dolarów zmusza ludzi do działania. Orin Boyd z pomocą gangstera Latrella Walkera zamierzają dotrzeć do sprawcy.

Co dzisiaj oglądać? Mocne kino na Polsacie

Równo o 20:00 na Polsacie zacznie się “Plan ucieczki 2”,  w którym Sylvester Stallone wciela się w postać Raya Breslina. Specjalista w swoich fachu wraz z zespołem zaufanych ludzi zajmują się wyciąganiem więźniów z najpilniej strzeżonych miejsc. Niestety jeden z najlepszych członków jego ekipy zostaje uprowadzony przez nieznanych porywaczy. Breslin musi wydostać go z technologicznej fortecy nazywanej “Hadesem”.

Tagi: Polsat TVN TVP