Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie córeczki i się zaczęło. Fanów zamurowało
Patryk Idziak
Patryk Idziak 12.06.2024 22:33

Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie córeczki i się zaczęło. Fanów zamurowało

Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram @malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska urodziła w drugiej połowie lutego. Fani zachwycają się formą prezenterki i tym, jak organizuje czas swojej czteromiesięcznej córce. Kobieta ceni sobie aktywność, co potwierdza najnowsze zdjęcie, jakie pojawiło się na instagramowym profilu. Komentarze są pełne zachwytu.

Małgorzata Tomaszewska została zwolniona podczas ciąży

Małgorzata Tomaszewska była związana z Telewizją Polską, w której pracowała w roli prowadzącej programu “Pytanie na śniadanie”. Restrukturyzacja i gruntowne zmiany w TVP przełożyły się na masowe zwolnienia, które dotknęły także prezenterkę. Kobietę wyrzucono z pracy w czasie, kiedy była w ciąży, co wywołało natychmiastową reakcję widzów.

Dorota Zawadzka przekazała tragiczne wieści. "Zmarł po długiej chorobie"

Fani nie kryją zachwytu nad jej wyglądem po porodzie. "Ale figura cudowna"

Na Instagramie Małgorzaty Tomaszewskiej na bieżąco pojawiają się relacje z jej codziennego życia z niemowlakiem. Mała Laura rośnie jak na drożdżach, ale to dopiero cztery miesiące od jej narodzin. Dodawane co jakiś czas zdjęcia zalewają się setkami komentarzy wychwalającymi sylwetkę kobiety. Fani domagają się odpowiedzi, jak ro zrobiła.

Odpowiadając na prośby, Małgorzata Tomaszewska opublikowała spis działań, jakie podejmuje, by czuć się dobrze i zdrowo. Jest w tym zwyczajnie dużo ruchu.

Pozwólcie, że odpisze zbiorowo tutaj i zaczniemy od aktywności fizycznej. Ruch dostosowuję do malutkiej. Ćwiczę codziennie - jak mała pozwoli to pływam 5-6 basenów. Jeśli nie to po powrocie do domu robię ćwiczenia z aplikacją (15-20 minut). Jak mała ma wyjątkowo zły humor to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę) – pisze Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska wrzuciła zdjęcie z córką. Jej włosy kradną całą uwagę

“Księżniczka ma relaks” – brzmi podpis do najnowszego zdjęcia, na którym widzimy Laurę w basenie. Dziewczynka, jak wspominała Małgorzata Tomaszewska, sporo przebywa na powietrzu. Fani prezenterki komentują włosy dziecka, bo te są naprawdę gęste i coraz dłuższe.

Ojacie jakie ona ma cudne włoski – pisze jedna z kobiet. Ale fryzurka time of her life – dodaje druga.