Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tu mieszka Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" tuż po rozstaniu. Fani będą zaskoczeni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.04.2024 15:09

Tu mieszka Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" tuż po rozstaniu. Fani będą zaskoczeni

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/player/materiały prasowe

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, z której wynika, że Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” rozstał się z żoną. Internauci zaczęli obawiać się o przyszłość mężczyzny, bowiem po ślubie zdał mieszkanie socjalne, w którym dotychczas mieszkał i przeprowadził się do Małgorzaty. Gdzie teraz zamieszka Jarosław Mergner? 

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ożenił się z Małgorzatą

Program “Chłopaki do wzięcia” niemal od razu podbił serca widzów. Ukazywane w nim są historie życiowe oraz perypetie miłosne tytułowych mężczyzn, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w sferze uczuciowej. Pojawili się przed kamerami z nadzieją, że udział w formacie odmieni ich los.

Choć niektórym udało się znaleźć upragnioną kobietę i stworzyć relację, część z bohaterów cały czas wierzy, że kiedyś nastąpi ten dzień, gdy na ich drodze stanie ta jedyna, wymarzona dama, która skradnie im serce i odmieni ich życie.

Jednym z uczestników, który pojawił się w programie i następnie dzięki niemu znalazł swoją wybrankę, jest Jaruś. Choć widzowie kilkukrotnie byli świadkami jego matrymonialnych wzlotów i upadków, ostatecznie mieli okazję zobaczyć, jak lubiany przez nich bohater ślubuje miłość i uczciwość małżeńską Małgorzacie.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" się rozwodzi. Ujawniono powód rozstania z żoną

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną

Wydawało się, że Jarek i Gosia odnaleźli się niczym w korcu maku i są parą niemal idealną. Małżonkowie jeszcze jakiś czas temu zaprzeczali, jakoby pomiędzy nimi źle się układało, choć Małgorzata czasem wspominała, że Jaruś niewiele mówi. Mężczyzna miał na to jednak swoją teorię.

Czasem z Gosią rozmawiam, ale ileż będę w kółko mówił o tym samym. Jakbym miał jakieś ciekawe wiadomości, to wtedy mogę rozmawiać […] A jeśli nie mam nic ciekawego do powiedzenia, to nie rozmawiam - wyjaśnił w jednym z odcinków.

Niedawno na TikToku pojawiło się nagranie, na którym przyjaciel uczestnika “Chłopaków do wzięcia” wyjaśnił, że doszło do rozstania Jarka z Małgosią. Mężczyzna wyjaśnił, że w dużej mierze małżonków poróżniły kwestie finansowe.

Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść - wyjaśnił.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska przeszli dalej. Reakcja tancerza mówi wiele

Tak teraz mieszka Jarek z "Chłopaków do wzięcia"

Wielu fanów Jarka zastanawiało się, jak po rozstaniu z Małgorzatą będzie wyglądała jego przyszłość. Mężczyzna, który wcześniej mieszkał w mieszkaniu komunalnym, przeprowadził się do żony, zdając jednocześnie swoje dotychczasowe lokum. Obawiali się, że uczestnik “Chłopaków do wzięcia” będzie miał problemy mieszkaniowe i trudno będzie mu znaleźć dach nad głową z dnia na dzień. Okazuje się jednak, że mogą odetchnąć spokojnie, bowiem Jaruś nie zostaje z tym frasunkiem sam.

Jego przyjaciel, który najpierw przekazał informacje o rozstaniu, na tym samym nagraniu wspomniał, że Jarosław obecnie będzie układał sobie życie w dwupokojowym mieszkaniu, które znajduje się w przestronnym domu. Mężczyzna będzie mógł korzystać również z ogrodu, gdzie będzie mógł relaksować się w ciepłe dnie. Poniżej znaleźć można zdjęcia i nagranie, na których widać, jak jego nowe lokum wygląda z zewnątrz.

Chłopaki do wzięcia
fot. TikTok @tomek581
Chłopaki do wzięcia
fot. TikTok @tomek581
Chłopaki do wzięcia
fot. TikTok @tomek581