Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kajra przerwała milczenie po rozstaniu z "Tak to leciało". Dosadne słowa
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 20.05.2024 11:37

Kajra przerwała milczenie po rozstaniu z "Tak to leciało". Dosadne słowa

Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Sławomir Zapała
fot. KAPIF

To już pewne! Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz zakończyli swoją przygodę z programem TVP "Tak to leciało!". Decyzja o ich odejściu była częścią większej rewolucji, jaka dokonała się w Telewizji Polskiej po zmianie władz. Gwiazdorska para prowadziła popularny format od 2022 roku. Kajra postanowiła zabrać głos.

Sławomir i Kajra żegnają się z programem "Tak to leciało!". Co o tym sądzą?

Kajra i Sławomir od ponad roku skupiają się na swoich muzycznych projektach. Ich album "The Greatest Hits" osiągnął status diamentowej płyty, a kolejny jest już w trakcie nagrywania, co sprawiło, że wiele osób zastanawiało się, czy para znajdzie czas na nagrania do "Tak to leciało!". Okazuje się, że ich "problem" postanowiło rozwiązać TVP.

Efekty naszych działań i nieszablonowa twórczość muzyczna Sławomira - już za chwilę ujrzą światło dzienne. Będziecie państwo bardzo zaskoczeni! - zapowiadała jakiś czas temu Kajra, podkreślając, że ich nowa muzyka z pewnością przyciągnie uwagę fanów.

Aktor z "M jak miłość" zastąpi Sławomira w programie TVP. Fani będą zachwyceni

Kajra zabrała głos w sprawie zwolnienia z "Tak to leciało!"

W rozmowie z portalem Plotek.pl wokalistka wyjaśniła, że ich współpraca z programem "Tak to leciało!" zakończyła się już w kwietniu 2023 roku.

Nagrywaliśmy wówczas dwie serie, które były pokazywane z dużym opóźnieniem. Bardzo się cieszymy z dużej oglądalności i popularności programu, za którą drodzy widzowie bardzo dziękujemy - przekazała gwiazda.

Na miejsce Sławomira i Kajry zatrudniono Kacpra Kuszewski, który szerszej publiczności znany jest jako Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość". Aktor potwierdził swoje zaangażowanie w nową rolę, zapowiadając jednocześnie, że formuła show zostanie odświeżona i wzbogacona o nowe elementy. Co ciekawe, Kajra pozytywnie oceniła wybór nowego prowadzącego.

Wybór Kacpra Kuszewskiego jest bardzo dobrym wyborem produkcji. Ma wspaniałe obycie sceniczne i muzyczne, będzie bardzo dobrym wsparciem dla uczestników, którzy są gwiazdami tego formatu. Życzymy Kacprowi i całej fenomenalnej produkcji doskonałej zabawy, radości z pracy i spotkań z niezwykłymi uczestnikami - powiedziała gwiazda, dodając, że program ma ogromny potencjał na dalszy sukces.

Kacper Kuszewski
fot. KAPIF

Sławomir i Kajra padli "ofiarą" zmian w TVP. Czy wyjdzie im to na dobre?

Zmiany w programach rozrywkowych TVP nie ograniczają się tylko do "Tak to leciało!". Roszady dotknęły również inne formaty, takie jak "Pytanie na śniadanie" i "Va banque". Celem tych działań jest odświeżenie wizerunku telewizji i unikanie upolitycznienia treści, co było zarzutem wobec TVP w przeszłości.

Kajra i Sławomir nie wydają się szczególnie załamani utratą pracy. Po odejściu z programu nie zamierzają zwalniać tempa, a na horyzoncie widać już ich kolejne projekty muzyczne. Wiele wskazuje na to, że pożegnanie się z popularnym programem może oznaczać dobre wieści dla fanów muzycznego małżeństwa.

Odejście Sławomira i Kajry z "Tak to leciało!" oznacza koniec pewnej ery, ale jednocześnie otwiera nowe rozdziały w ich karierze. Widzowie programu mogą zaś z niecierpliwością oczekiwać odświeżonej formuły show na czele z Kacprem Kuszewskim. Czy zdoła godnie zastąpić sławnych poprzedników?

Magdalena
fot. KAPIF