Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Aktor z "M jak miłość" zastąpi Sławomira w programie TVP. Fani będą zachwyceni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.05.2024 09:16

Aktor z "M jak miłość" zastąpi Sławomira w programie TVP. Fani będą zachwyceni

Sławomir i Kajra
fot. KAPIF

W ostatnim czasie w TVP zaszło wiele zmian, które nie ominęły również Sławomira i Kajrę - prowadzących “Tak to leciało”. Piosenkarz oraz jego żona mają pożegnać się z programem, a ich miejsce najprawdopodobniej zajmie inny artysta. Jest to aktor znany przede wszystkim z “M jak miłość”.

Sławomir i Kajra prowadzili "Tak to leciało"

“Tak to leciało” na antenie TVP zadebiutowało w 2008 roku. Wtedy jego prowadzący muzycznego show był Maciej Miecznikowski - lider zespołu Leszcze. Po czterech latach format został zdjęty, lecz powrócił na ekrany w 2022 roku. Wówczas gospodarzem został Sławomir, a w tym zadaniu z zaangażowaniem towarzyszyła mu Kajra.

Choć w tej roli sprawdzili się nomen omen śpiewająco, okazuje się, że małżonkowie będą musieli pożegnać się z programem. Jak przekazał jakiś czas temu serwis wirtualnemedia.pl, stacji zależy na jego kontynuacji, jednak pragnie zaangażować nowych gospodarzy.

Małgorzata Rozenek nie ochrzciła syna. Ujawniła, dlaczego

Zmiany w TVP. Kajra i Sławomir znikają z "Tak to leciało"

W ostatnim czasie widzowie dostrzegli ogromne zmiany, które zaszły w TVP. Metamorfozę przeszły serwisy informacyjne, a także rozrywkowe. Wśród nich znalazło się także “Pytanie na śniadanie”, z którego zniknęło całe grono prowadzących, a następnie zostało zastąpione nowymi prowadzącymi.

Wygląda na to, że podobny los czeka “Tak to leciało”, które do tej pory prowadzili Sławomir oraz Kajra. Pojawiły się jednak pogłoski, że zamiast duetu, do formatu zostanie zaangażowany jeden gospodarz. Podano nawet nazwisko artysty, który najprawdopodobniej zajmie ich miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Smutna wiadomość dla fanów "Jaka to melodia". Jest oficjalny komunikat

Kto będzie nowym prowadzącym "Tak to leciało"?

Jak przekazał “Plotek” znane jest nazwisko artysty, który zostanie nowym prowadzącym “Tak to leciało”. Według ustaleń serwisu jest to aktor, który ogromną rozpoznawalność zyskał dzięki serialowi “M jak miłość”, gdzie wcielał się w jedną z głównych ról - Kacper Kuszewski.

Kacper okazał się na castingu najlepszy. Jest sympatyczny, ma super kontakt z uczestnikami no i ładnie śpiewa. Talent muzyczny był podstawą do angażu, bo prowadzący musi pomagać w śpiewie uczestnikom programu. Produkcja też liczy, że przyciągnie przed ekrany widzów TVP, którzy mu kibicowali w "M jak miłość" - przekazał portal.