Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aktorka dołączyła do obsady "Pytania na Śniadanie". Widzowie będą zachwyceni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.05.2024 13:37

Aktorka dołączyła do obsady "Pytania na Śniadanie". Widzowie będą zachwyceni

Magdalena Schejbal
fot. KAPIF

W ostatnim czasie “Pytanie na śniadanie” przeszło ogromne zmiany, a z formatu porannego zniknęli dotychczasowi prowadzący. Pojawiła się informacja, że do nowej ekipy dołączyła kolejna osoba - jest nią aktorka Magdalena Schejbal. Wiadomo, czym będzie się zajmowała.

Wielkie zmiany w TVP

W ciągu ostatnich kilku miesięcy TVP przeszło istne rewolucje. Rozpoczęły się od wyłączenia sygnału TVP Info, które przez wielu widzów określane było mianem “tuby propagandowej”. Następnie podjęto decyzję, że “Wiadomości” również przejdą metamorfozę, która dotyczyła nie tylko zmiany nazwy programu, ale również obsady.

Kolejne było “Pytanie na śniadanie”. Z porannego formatu zniknęli dotychczasowi gospodarze, a ich miejsca zajęły nowe duety. Dla niektórych był to debiut, jednak część z nich miała już okazję współpracować z publicznym nadawcą.

Smutna wiadomość dla fanów "Jaka to melodia". Jest oficjalny komunikat

Magdalena Schejbal dołącza do obsady "Pytania na śniadanie"

Zmiany, które zostały wprowadzone w TVP, miały być podyktowane chęcią odsunięcia od pracy osób, które mogły widzom kojarzyć się z poprzednią władzą. Roszady kadrowe były zaskakujące, bowiem do formatu powróciły m.in. Katarzyna Dowbor czy Beata Tadla, które niegdyś miały okazję prowadzić “Pytanie na śniadanie”, pojawiły się także nowe twarze, które dotychczas nie miały okazji współpracować z publicznym nadawcą, tj. Robert Stockinger.

W czwartek 16 maja na Instagramowym profilu porannego formatu pojawiła się informacja, że ekipa formatu powiększy się o jeszcze jedną osobę, a będzie to Magdalena Schejbal, znana z takich produkcji jak: “Kryminalni”, “Blondynka”, “Szpilki na Giewoncie” czy “Przepis na życie”.

Magdalena Schejbal
fot. KAPIF; Magdalena Schejbal

ZOBACZ TAKŻE: Była ukochana Tomasza Kammela pokazała się z mężem. Aż ciężko ją rozpoznać

Czym w "Pytaniu na śniadanie" będzie zajmować się Magdalena Schejbal?

Magdalena Schejbal w “Pytaniu na śniadanie” zadebiutowała w piątek 17 maja. Aktorka w porannym formacie będzie pojawiać się dwa razy w miesiącu, w piątki. Będzie wówczas brać udział w cyklu “Pokochaj mnie”, gdzie prezentowane są psy zamieszkujące równe schroniska znajdujące się na terenie całej Polski. Jego emisja ma za zadanie zachęcenie widzów do adopcji czworonogów.

Dlaczego właśnie do tego cyklu dołączy Magdalena Schejbal? Okazuje się, że jej angaż nie jest przypadkowy, ponieważ aktorka już od lat działa na rzecz zwierząt oraz osób potrzebujących.

W cyklu „Pokochaj mnie” pragniemy odczarować temat adopcji zwierząt, wokół którego narosło wiele mitów. Pokazać, jak w rzeczywistości wygląda procedura adopcyjna, której nie należy się obawiać, choć oczywiście należy do niej podejść z całą odpowiedzialnością, sercem i wrażliwością. Szeroko pojęte problemy społeczne, w tym także te związane z dobrostanem zwierząt, były i są mi bliskie. Od lat angażuję się w inicjatywy, które sprawiają, że świat staje się choć odrobinę lepszy, że podejmujemy mądre i dojrzałe decyzje, które potrafią odmienić czyjś los i pozytywnie wpłynąć na rzeczywistość, w której wszyscy żyjemy - tłumaczyła Magdalena Schejbal w komunikacie, który został wydany przez publicznego nadawcę.