Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski obdarował syna z okazji komunii. Prezenty zaskakują
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 11.05.2024 22:18

Krzysztof Rutkowski obdarował syna z okazji komunii. Prezenty zaskakują

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Junior
Fot. KAPIF

Syn Krzysztofa Rutkowskiego wkrótce przystąpi do pierwszej komunii świętej. Z tej okazji znany detektyw postanowił zasypać syna drogimi prezentami. Na liście znajduje się między innymi nowe BMW. Co jeszcze otrzymał Krzysztof Rutkowski Junior?

Sezon komunijny u polskich gwiazd

Maj to miesiąc, który niemal każdemu kojarzy się z pierwszymi komuniami świętymi. W tym okresie celebryci chętnie dzielą się zdjęciami i swoimi spostrzeżeniami na temat trwających uroczystości. Ostatnio Kasia Cichopek postanowiła się podzielić się ze swoimi obserwatorami kreacją na komunię bratanka. Dziś do listy gwiazd celebrujących w ostatnim czasie komunie najbliższych dołączył Krzysztof Rutkowski.  

Warto o tym wiedzieć przed komunią. Powyżej tej kwoty zapłacisz podatek

Rutkowski obsypuje syna prezentami na komunię

Sezon komunijny dotarł do Rutkowskich odrobinę szybciej niż do innych. Wszystko przez decyzję, jaką podjęło małżeństwo. Postanowili oni połączyć uroczystość syna z odnowieniem przysięgi małżeńskiej i ponownym weselem. W trakcie wydarzenia syn pary otrzymał pierwsze prezenty komunijne. Ich lista imponuje i jednocześnie szokuje. Znalazł się na niej m.in. samochód. W wywiadzie dla Super Expressu słynny polski detektyw postanowił skomentować niespodziankę, którą przygotował dla swojego dziecka:

Z okazji Komunii Świętej przygotowaliśmy dla Juniora wiele atrakcji i prezentów. Krzysiu ma 10 lat i interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłem mu BMW E36 z silnikiem E46. Auto na tuning ma 400 koni. Jego wartość to około 200 tys. złotych. Pod okiem instruktora będzie nim jeździł na torze - zdradził Rutkowski.

ZOBACZ: Ile włożyć do koperty na komunię? Ważna jedna rzecz

Wśród prezentów znalazła się również biblia. Podczas wydarzenia 10-latek i ojciec ubrani byli w identyczne niebieskie smokingi oraz mieli podobne fryzury. Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora odbędzie się w niedzielę 12 maja. 

Komunijne szaleństwo

Komunijny szał dotyczy nie tylko celebrytów. Coraz częściej rodzice dzieci postanawiają zaszaleć i to nie tylko z prezentami. Od drogich kreacji, wizyt u fryzjera po przyjazd pod kościół bryczką z końmi. Kreatywność w tym temacie nie zna granic. Wszystko po to, aby jak najbardziej wyróżnić własne dziecko z tłumu. 

ZOBACZ: Rodzice dzieci komunijnych przechodzą samych siebie. “Byłam w ciężkim szoku”

Niektórzy zapominają przez to, jaka jest prawdziwa idea całego wydarzenia i całkowicie odrzucają kwestie duchowe. Dla części rodziców liczy się jak największy pokaz zasobności własnego portfela.

Źródło: Super Express