Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Antoni Królikowski nadal nie płaci alimentów? Joanna Opozda oskarża byłego męża
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 15.09.2023 12:29

Antoni Królikowski nadal nie płaci alimentów? Joanna Opozda oskarża byłego męża

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Kapif

Joanna Opozda w najnowszym Instastory poinformowała fanów, jak przedstawia się sprawa płacenia alimentów przez jej byłego męża, Antoniego Królikowskiego. Okazuje się, że aktor nadal uchyla się od swojego obowiązku, a komornik nie może ściągnąć z niego pieniędzy. Według najnowszych doniesień wraz z Izabelą, z którą zdradził byłą partnerkę, gdy ta była w ciąży, miał założyć działalność gospodarczą, a wcześniej przelać środki na litewskie konto. 

Antoni Królikowski nadal nie płaci alimentów na rzecz synka?

Joanna Opozda ma obecnie trudny czas w życiu. Ciągle dochodzą kolejne problemy, z którymi niełatwo sobie poradzić. Niedawno aktorka była nękana przez szantażystkę, później spotkała się z krytyką Marceli Leszczak jakoby była złą matką, a teraz ponownie wróciła sprawa Antoniego Królikowskiego i nagminnego uchylania się przez niego od płacenia alimentów

Aktorka twierdzi, że ma dowody na to, jakoby Antoni Królikowski poczynił karygodne działania, aby chronić swoje środki przed obowiązkiem płacenia alimentów na rzecz jego synka, Vincenta. Joanna Opozda poinformowała fanów, że sytuacja nie wygląda dobrze. Twierdzi, że jej były partner dostał ostatnio dwie duże role, dlatego też powinien mieć środki na zapłatę zobowiązań zasądzonych przez sąd. Komornik także nie powinien mieć problemu, aby wejść mu na konto. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Były partner Joanny Opozdy miał poczynić karygodne kroki

Jednak z tego, co Joanna Opozda przekazała w mediach społecznościowych, wynika, że Antoni Królikowski wraz ze swoją partnerką Izabelą mieli zawrzeć umowę trójstronną i od tej pory jego wynagrodzenia miały wpływać na konto prawniczki. 

- Antek dostał w ostatnim czasie dwie bardzo duże role, jedną w spektaklu teatru „Tu i Teraz” oraz we wrocławskim serialu, gdzie gra główną rolę z bardzo wysoką stawką. Ja mam wgląd w jego umowę, więc wiem, o jakich pieniądzach mówię. Dowiedziałam się właśnie, że komornik nie będzie mógł ściągnąć przychodów, ponieważ Izabela otworzyła swoją działalność gospodarczą i z Antkiem zawarli umowę trójstronną - ona, jako jego agentka. Teraz te pieniądze nie będą wpływać do Antka, tylko do niej. Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca. Mam nadzieję, że są z siebie dumni. Uważam, że to jest wstrętne i obrzydliwe zachowanie – mówiła wyraźnie zdenerwowana aktorka na Instagramie. 

Joanna Opozda podzieliła się z fanami przykrymi informacjami

Sprawa niepłacenia alimentów przez Antoniego Królikowskiego od kilku miesięcy czeka na decyzję sądu. Komornik, z którym współpracuje Joanna Opozda miał wysłać do teatru, w którym pracuje aktor, pismo, lecz jego założycielka utrzymuje, że nie podpisała z Królikowskim żadnej umowy. Jest to co najmniej zaskakujące, zważając tym bardziej na to, że były partner Joanny Opozdy gra tam główną rolę. 

- Wysłaliśmy również, komornik, który się tym zajmuje, wysłał pismo do teatru „Tu i Teraz”. Otrzymaliśmy odpowiedź, że Pani Kamila Polak nie podpisała umowy z Antonim Królikowskim. Nie wiem, jak ona się rozlicza z urzędem skarbowym. Będziemy się tym zajmować, bo tych spektakli jest bardzo dużo i w jakiś sposób przecież musi się z nim rozliczać. Nie sądzę, żeby Antek, który gra główną rolę, robił to charytatywnie - tłumaczyła fanom Joanna Opozda. 

Joanna Opozda/KAPIF