Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Antoni Królikowski się nie podniesie. Dosadne nagranie Joanny Opozdy obiega sieć lotem błyskawicy
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 21.09.2023 17:53

Antoni Królikowski się nie podniesie. Dosadne nagranie Joanny Opozdy obiega sieć lotem błyskawicy

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Kapif

Joanna Opozda i Antoni Królikowski od dłuższego czasu toczą głośny medialny spór. Aktorka coraz częściej dosadnie daje znać byłemu partnerowi, że kończy jej się cierpliwość. Tym razem udostępniła nagranie, które zdaje się sugerować, że (jeszcze) mąż gwiazdy nie interesuje się dzieckiem.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski prowadzą wojnę

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w 2021 roku.. Mało kto spodziewał się wówczas, że ich małżeństwo przetrwa dłuższy czas. Aktor miał za sobą wiele związków i relacji z koleżankami z branży, a z Joanną spotykał się stosunkowo krótko. 

Ich związek zakończył się bardzo szybko – jeszcze zanim siedem miesięcy po ślubie urodził się ich syn Vincent. Antoni Królikowski miał zdradzać ciężarną żonę. Kiedy wszystko się wydało, wielu fanów aktorki zapałało do Królikowskiego nienawiścią.

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Joanna Opozda chce alimentów na dziecko

Kilka dni temu Joanna Opozda zarzuciła mężowi, że aktor nie chce płacić alimentów na rzecz swojego synka Vincenta i nie interesują go spotkania z dzieckiem. Antoni Królikowski postanowił się odciąć, pokazując publicznie wyliczenia swoich przychodów i wydatków.

Modelka udostępniła wymowne nagranie

Joanna Opozda z pewnością nie zamierza odpuszczać. W czwartek udostępniła na Instagramie nagranie, które bez cienia wątpliwości nawiązuje do konfliktu z Królikowskim. Podzieliła się z fanami nagraniem, w którym jego bohater mówi, co myśli o mężczyznach, którzy nie wywiązują się z opieki nad dziećmi i porzucili swoje partnerki. 

- Nie pomagasz przy dzieciach. Nic. Nie dzwonisz, nie odwiedzasz, nie piszesz, nie pytasz, jak się mają... Ale w jakiś sposób masz czelność krytykować jedyną kobietę, która się tym zajmuje – mówi mężczyzna na nagraniu. Joanna Opozda dodała do materiału dosadny gif z rękami bijącymi brawo. Subtelna aluzja?