Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski pochwalił się synem. Nagranie podbija sieć
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 22.04.2024 18:10

Krzysztof Rutkowski pochwalił się synem. Nagranie podbija sieć

Krzysztof Rutkowski
Fot. Kapif

Krzysztof Rutkowski dotychczas wzbudzał liczne kontrowersje swoją własną osobą, ale wiele wskazuje na to, że na podbój show-biznesu szykuje się także jego potomek. Krzysztof Jerzy właśnie zaprezentował się na Instagramie ojca w niecodziennym wydaniu. 11-latek wystąpił przyodziany w luksusowe ubrania i gadżety, wcielając się w rolę profesjonalnego rapera. Internauci byli zachwyceni, podobnie jak matka chłopca, Maja Rutkowski, która z dumą oznajmiła, że to “jej kopia”.

Krzysztof Rutkowski pokazał film z 11-letnim synem

Krzysztof Rutkowski zasłynął jako niezwykle skuteczny detektyw, ale w ciągu wielu lat funkcjonowania w przestrzeni publicznej stał się także politykiem i celebrytą. Jego dotychczasowa działalność, w tym założenie agencji detektywistycznej, sprawiły, że pochwalić się może pokaźnym majątkiem, czego zresztą nie kryje. Gwiazdor z chęcią korzysta z bogactwa, prowadząc luksusowe życie, co później skrupulatnie relacjonuje w sieci.

Krytycy Rutkowskiego nieustannie wypominają mu, że zamiłowanie do luksusowych marek, gadżetów, złotych łańcuchów, czy drogich samochodów sprawiły, iż postrzegany jest dziś jako zwyczajnie kiczowaty. On jednak nic sobie z tego nie robi, a co więcej, pasją do tandety zaraża także najbliższych. Jego zaledwie 11-letni syn to niepozorna, aczkolwiek niezwykle wierna miniaturka ojca. Dowodem jest najnowszy wpis 64-latka w sieci.

Roksana Węgiel odrzuciła ofertę TVP. Wyjawiła, dlaczego podjęła taką decyzję

Syn słynnego detektywa rapuje ubrany w luksusowe marki

Krzysztof Jerzy nie od dziś pojawia się w mediach społecznościowych ojca, ale w takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy. 11-latek ubrał się w kosztującą ok. tysiąc złotych koszulkę Philippa Pleina, czapkę od projektanta, okulary i widoczną złotą biżuterię, dzięki czemu przeobraził się w amerykańskiego rapera. Całości dopełnił występ artystyczny, na którym słyszymy, jak chłopczyk rapuje

Joł joł, zaczynamy rapsy/Kiedy ktoś cię łapie za katanę, wbijam ja/Bomba, gleba i pozamiatane/Kiedy ktoś ci wbija na altanę, wbijam ja/Bomba, gleba i pozamiatane

rutkowski.jpg
Fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski

Internauci zachwyceni popisem Krzysztofa Juniora

Sam Krzysztof Rutkowski zamieścił nagranie, na którym występuje jego pierworodny, patrząc na nie, podobnie jak i internauci, z lekkim przymrużeniem oka. W podpisie pod wideo możemy przeczytać:

MC Rutek ma godnego następcę, jak widzicie. Pozdrawiamy was ciepło. Życzymy dobrego dnia

Komentujący nagranie internauci również wprawieni zostali w doskonały humor i nie kryli swojego rozbawienia. We wpisach zachwycali się inwencją twórczą 11-latka, a nawet sugerowali, że mógłby stworzyć legendarny duet razem ze swoim ojcem. 

Źródło: Instagram