Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ralph Kaminski pokazał zdjęcie z młodości. Zareagowała znana aktorka
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 11.09.2023 11:09

Ralph Kaminski pokazał zdjęcie z młodości. Zareagowała znana aktorka

Ralph Kaminski
Instagram @ralphkaminski

Ralph Kaminski opublikował w mediach społecznościowych swoje archiwalne zdjęcie. Na fotografii widzimy młodego chłopca w swetrze i z trądzikiem na twarzy. Na kadr zareagowała Joanna Opozda.

Ralph Kamiński podbił polską scenę muzyczną

Ralph Kaminski jest obecnie jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki alternatywnej w Polsce. Niedawno okazało się, że nie jest wyjątkiem w swojej rodzinie jeżeli chodzi o talent muzyczny. Wokalista zdradził u Kuby Wojewódzkiego, że jest kuzynem… Michała Szpaka. Obaj artyści pochodzą z Jasła.

- Moja świętej pamięci babcia Danuta była siostrą jego dziadka. (…) Jestem z niego dumny! Z małego bloku w Jaśle, doszedł do takiej kariery w show-biznesie, bez żadnych znajomości, ciężką pracą i odwagą - powiedział Ralph.

Smutne sceny w "Wiadomościach" TVP. Nagle przekazano informacje o śmierci

Ralph Kamiński pokazał zdjęcie z młodości

Ralph Kaminski aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Na jego Instagramie można zobaczyć relacje z koncertów, zdjęcia z przyjaciółmi czy efekty sesji zdjęciowych. 

Muzyk podzielił się ostatnio z internautami fotografią sprzed lat. Młody Ralph pozuje do zdjęcia we wzorzystym sweterku, a na jego twarzy można zauważyć trądzik. 

- Ja z czasów liceum informuję, że gramy specjalny Bal u Rafała z Gorzowską Orkiestrą Dętą w sobotę! (Będzie wow!), w niedzielę w Borowicach (piękne miejsce)! Później zostaje tylko jeden „Bal u Rafała” w Nowym Sączu. Teledysk „Małe serce” robi szał! A Tymek rzeczywiście wygląda jak ja dawniej! Miłego wieczoru - czytamy pod zdjęciem.

Joanna Opozda zareagowała na zdjęcie Ralpha Kamińskiego

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów muzyka. Internauci zalali go morzem komplementów w komentarzach. - Fajny chłopak z pięknymi oczami; - Ale ładny; - Takim go zapamiętam - pisali.

Na zdjęcie zareagowała również Joanna Opozda. Gwiazda zostawiła w komentarzu emotikonkę z serduszkami zamiast oczu. Ralph odpowiedział koleżance, przesyłając jej wirtualnego całusa.