Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Królikowski miał nieślubnego syna. Antek zdradził, co u niego
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.02.2024 15:51

Królikowski miał nieślubnego syna. Antek zdradził, co u niego

Paweł i Antoni Królikowscy
fot. KAPIF; Antek zdradził, co dzieje się z jego bratem

Jakiś czasu światło dzienne ujrzała informacja dotycząca nieślubnego syna Pawła Królikowskiego. O istnieniu mężczyzny miała wiedzieć nie tylko żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ale także dzieci aktorskiej pary. A co o przyrodnim bracie mówi Antoni Królikowski?

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski uchodził za jednego z najbardziej lubianych i charakterystycznych polskich aktorów. Miał okazję uświetnić swoim talentem wiele produkcji, tworząc niezliczone ilości znakomitych postaci. Choć posiada imponujący dorobek artystyczny, wielu widzów kojarzy go głównie z roli “Kusego” w “Ranczu”.

Oprócz zaangażowania się w życie zawodowe dbał również o rodzinę. Wraz z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, doczekali się piątki pociech. Niestety tę rodzinną sielankę przerwała trudna choroba, a następnie śmierć Pawła Królikowskiego. Artysta zmagał się z guzem mózgu, przeszedł operację, a także konieczne leczenie, jednak nie przyniosły one oczekiwanego rezultatu. Aktor odszedł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Jego ciało spoczęło na warszawskich Powązkach.

Antoni Królikowski
fot. KAPIF;Antek zdradził, co dzieje się z jego bratem
Zapytali mamę Królikowskiego o pieniądze dla wnuka. Nie wytrzymała

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski uchodzili za grane i szczęśliwe małżeństwo, po czasie jednak okazało się, że na ich idealnym obrazku znajduje się rysa. “Super Expressowi” udało się ustalić, że aktor posiadał nieślubnego syna. Co ciekawe, o jego istnieniu wiedziała jednakowo żona artysty, ich wspólne dzieci, a nawet znajomi. Przez długi czas udało im się jednak utrzymać tę informację w tajemnicy.

A co o synu Pawła Królikowskiego myśli jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Okazuje się, że młody mężczyzna jest obecny ich w ich życiu. Wyjawiła również, jak traktowany jest przez nią oraz swoje przyrodnie rodzeństwo.

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciej jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny - powiedziała aktorka w rozmowie z “Pudelkiem”.

Paweł Królikowski
fot. KAPIF;Antek zdradził, co dzieje się z jego bratem

Antoni Królikowski szczerze o swoim przyrodnim bracie

A co o swoim przyrodnim bracie myśli Antoni Królikowski? Aktor podczas niedawnej rozmowy ze "Światem Gwiazd' dość zdawkowo wypowiadał się na jego temat, ostatecznie jednak uchylił nieco rąbka tajemnicy. Zdradził, co obecnie dzieje się z chłopakiem.

No nie ma o czym gadać, to dla nas żadna tajemnica. Maciek po prostu też mieszka gdzieś indziej. Jest to niezależna osoba, który teraz jest dorosłym facetem - powiedział aktor.

Wspomniał również, jednocześnie potwierdzając słowa swojej sławnej mamy, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, że o bracie przyrodnim wie już od dawna, co jednocześnie przeczy medialnym doniesieniom, że informacja o jego istnieniu wypłynęła podczas sprawy spadkowej po zmarłym artyście.

O swoim istnieniu wiemy od lat i to nie jest dla nas żaden szok. Nie wiem, co mam powiedzieć naprawdę. Tak naprawdę nic nie chcę mówić. Ja na pewno nie mam prawa opowiadać o czyichś ciągotach czy życiu. Bo po prostu to nie są pytania do mnie - wyjaśnił Antoni Królikowski.

Paweł i Antoni Królikowscy
fot. KAPIF;Antek zdradził, co dzieje się z jego bratem
Paweł Królikowski
fot. KAPIF; Antek zdradził, co dzieje się z jego bratem