Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zapytali mamę Królikowskiego o pieniądze dla wnuka. Nie wytrzymała
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 23.02.2024 19:24

Zapytali mamę Królikowskiego o pieniądze dla wnuka. Nie wytrzymała

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
KAPiF/ Zapytali Małgorzatę Ostrowską-Królikowską o pieniądze dla wnuka

Aktualnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska z zapałem przygotowuje się do najnowszej edycji ”Tańca z Gwiazdami”. Intensywnie trenuje i stara się nie myśleć o poważniejszych kwestiach, jak sama mówiła. Mimo wszystko nieustannie jest wplątywana w problemy swojego syna. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała ciężki rok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła przez bardzo trudny czas. Cztery lata temu straciła swoją życiową miłość — z mężem Pawłem Królikowskim spędziła 32 lata. Aktor zmarł w lutym 2020 roku, mając tylko 58 lat. Wielu liczyło, że pocieszeniem okaże się jej często problematyczny najstarszy syn i w końcu ustabilizuje swoje życie. Niestety, nic na to obecnie nie wskazuje. 

Antoni K. zaniedbywał alimenty, a w styczniu został skazany za prowadzenie samochodu pod wpływem marihuany. Sąd Rejonowy na Woli orzekł rok ograniczenia wolności z obowiązkiem prac społecznych w wysokości 20 godzin miesięcznie, a także zakaz prowadzenia pojazdów przez 3 lata. Ponadto musi zapłacić 7 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej oraz pokryć koszty sądowe.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska z Pawłem Królikowskim w 2019 roku (fot. KAPiF)
Ostrowska-Królikowska straciła radość życia? Interwencja dzieci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska bierze udział w ”Tańcu z Gwiazdami”

Ostatecznie Ostrowska-Królikowska zdecydowała się na zatańczenie w programie Polsatu. W wywiadzie dla czasopisma "Twoje Imperium" wskazała, że choć propozycja pojawiała się już wcześniej, przez długi czas nie była przekonana, że byłoby to wyzwanie dla niej. Przemówiły argumenty przedstawione przez jej córkę, które głęboko ją poruszyły i rozwiały jej wątpliwości. Julia uznała, że taniec przywróci matce radość życia, pobudzi hormony szczęścia, co z kolei wpłynie pozytywnie na jej samopoczucie.

Parę razy miałam już propozycję do tego programu. Próbowano mnie namówić, ale nigdy nie wchodziło to w grę, bo nie brałam tego w ogóle pod uwagę. Rzeczywiście w tym roku, kiedy dostałam telefon z propozycją i moja córka usłyszała, że odmawiam, powiedziała: "Mamo, wróci ci radość życia". Jestem w takim wieku, że dobrze się poruszać i mieć taką przygodę. Myślę, że chyba była słuszna decyzja - mówiła w wywiadzie z ShowNews.pl. 

Rozpoczynając treningi do programu, aktorka ostatecznie zrozumiała, o czym mówiła jej córka. Podkreśla, że obecnie jest bardzo aktywna, co przekłada się na większą ilość energii i poprawę samopoczucia. Taniec pozwala jej oderwać się od aktualnych problemów życiowych. 

Miała stuprocentową rację. Codziennie ćwiczę, rozciągam ciało, chodzę na basen i dbam o bezglutenową dietę, co jest spowodowane kłopotami z tarczycą. Czuję się świetnie, a przy okazji zapominam o stresach i problemach, którymi ostatnio byłam dość przytłoczona. Taniec to doskonała odskocznia od codziennych trosk. Jestem bardzo zmotywowana i cieszę się, że w końcu zainwestowałam w siebie, zaczęłam myśleć o sobie i swoich potrzebach. Przez całe życie myślałam o innych - opisywała w ”Twoim Imperium”. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska (fot. KAPiF)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostro o pieniądzach dla wnuka

W związku z rozwodem syna z Joanną Opozdą matka aktora jest naturalnie zaangażowana, co powoduje konflikt między nią a Joanną. Według informacji zgromadzonych przez ”ShowNews”, Ostrowska-Królikowska pragnie zachować kontakt ze swoim wnukiem, dlatego zwróciła się do sądu o zabezpieczenie możliwości spotkań z dwuletnim Vincentem.  

Mimo wszystko aktorka obecnie koncentruje się na intensywnych treningach. Pod jednym z filmów z sali tanecznej pojawił się kpiący komentarz odnoszący się do wynagrodzenia Ostrowskiej-Królikowskiej za udział w "Tańcu z gwiazdami". Internauta także wtrącił aluzję do sporu dotyczącego alimentów między Antonim a Opozdą. Aktorka natychmiast ucięła temat. 

Ooo, na alimenty dla syna zarobi - skomentował obserwator.

Mój syn jest w stanie samodzielnie się utrzymać, nie mam względem niego obowiązku alimentacyjnego - napisała aktorka.

@malgorzata_ok
Instagram @malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska (fot. KAPiF)

Źródła: shownews.pl, “Twoje Imperium”