Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ibisz wywiózł rodzinę z kraju. Przy okazji pochwalił się synem
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 23.02.2024 17:03

Ibisz wywiózł rodzinę z kraju. Przy okazji pochwalił się synem

Krzysztof Ibisz
KAPiF, @krzysztof_ibisz_official/ Krzysztof Ibisz wywiózł rodzinę z kraju. Przy okazji pochwalił się największym skarbem

Krzysztof Ibisz wraz z rodziną udali się na wakacje na Bali w Indonezji. Celebryta aktywnie dzieli się zdjęciami z urlopu na swoich social mediach - pokazuje piękne widoki, żonę i dziecko. Jego najmłodszy syn rośnie w mgnieniu oka. 

Trzecia żona Krzysztofa Ibisza

W 2021 roku Krzysztof Ibisz ożenił się z o 27 lat młodszą Joanną Kudzbalską, znaną z drugiego sezonu "Top Model” modelką. W programie 31-latka ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Później postanowiła skupić się na karierze w modelingu, choć ostatecznie powróciła na uczelnię medyczną i ukończyła studia przerwane z powodu "Top Model”. Dziś pracuje jako lekarka w jednym z warszawskich szpitali. 

Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy - Ibisz powiedział w rozmowie z ”Pomponikiem” w 2021 roku.

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz z Joanną (fot. KAPiF) 
Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Skóra zdjęta ze sławnego ojca?

Wszystkie dzieci Krzysztofa Ibisza

58-letni celebryta z Polsatu ma już za sobą bogatą historię uczuciową. Dla wielu może to być zaskoczeniem, ale swoją karierę przed kamerą rozpoczynał nie jako prezenter, lecz jako aktor. Właśnie wtedy spotkał Annę Zejdler, z którą w związku małżeńskim byli w latach 1998–2004. To z nią ma swojego pierworodnego syna. Maksymilian Ibisz skończy w tym roku 25 lat i rozwija się w kierunku aktorstwa, podążając za śladami ojca.

Krzysztof Ibisz (fot. KAPiF)
Krzysztof Ibisz z Anną Zejdler w 2002 roku (fot. KAPiF)

Po raz drugi Krzysztof Ibisz został ojcem wiele lat później. Między 2005 do 2009 rokiem związał się z Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta urodzonego w 2006 roku. W lutym obchodził 18. urodziny

Obecnie gospodarz "Tańca z gwiazdami” wraz z Joanną wychowuje swoją trzecią, najmłodszą pociechę — Borysa.

Najmłodszy syn Krzysztofa Ibisza

Borys urodził się 18 września 2022 roku. W środę ”wiecznie młody” celebryta z Polsatu udostępnił na Instagramie zestaw zdjęć z wakacji. Na postach widać, jak Ibiszowie przechadzają się po plaży, poznają lokalne atrakcje czy delektują się posiłkami w miejscowej restauracji. Na tych rodzinnych fotografiach nie brakuje również Borysa, który rośnie niesamowicie szybko. 

Czy odpoczynek na wakacjach z dzieckiem jest możliwy?😉☀️ #wakacje #bali #dziecko #❤️ - napisał Ibisz na Instagramie. 

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz z Joanną (fot. KAPiF)
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz (fot. KAPiF)
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz (fot. KAPiF)