Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Skóra zdjęta ze sławnego ojca?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.02.2024 07:43

Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Skóra zdjęta ze sławnego ojca?

Krzysztof Ibisz
Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Fot. KAPiF

Krzysztof Ibisz jest dumnym ojcem młodzieńca, który właśnie przebojem wkroczył w dorosłość. Jak wygląda syn prezentera Polsatu? Z okazji 18. urodzin jego najświeższe zdjęcie trafiło do sieci, a internauci orzekli jednomyślnie, czy nastolatek waz z rodzicielem wyglądają jak dwie krople wody.

Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz?

"Wiecznie młody", acz już 58-letni gwiazdor Polsatu ma za sobą bogatą przeszłość. Choć dla wielu może to być zaskoczeniem, karierę przed ekranem zaczynał nie jako prezenter, ale jako aktor. Właśnie wtedy poznał Annę Zejdler, z którą spowił swojego pierworodnego. Maksymilian Ibisz poszedł w ślady ojca i kształci się w kierunku aktorskim.

Po raz drugi Krzysztof Ibisz ojcem został wiele lat później. Dziecko było owocem małżeńskiej miłości do Anny Nowak-Ibisz. Ich związek formalnie trwał jedynie 4 lata, jednak nieprzerwanie łączy ich syn Vincent. Gospodarz "Tańca z gwiazdami" aktualnie wraz ze znaną z "Top model" Joanną wychowuje swoją trzecią i najmłodszą pociechę - małego Borysa. 

Ostatnie dni był jednak okazją, by skupić się nie na niemowlęciu, a wchodzącym w dorosłość 18-letnim nastolatku. Czy on również zamierza kontynuować zawodową ścieżkę sławnego taty?

Krzysztof Ibisz syn
Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Fot. KAPiF
"Rolnicy. Podlasie". Tak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz

Vincent Ibisz też chce pracować w telewizji

18-letni syn Krzysztofa Ibisza towarzyszył mu w pracy od najmłodszych lat. Vincent Ibisz doskonale wie, jak wygląda praca konferansjera od kuchni, a z pewnością świadomy jest także tego, jak wygląda ciężki żywot celebryty. Znajomość nie tylko blasków, ale i cieni wiążących się z zawodem ojca najwyraźniej w ogóle go nie zniechęciła.

Dorastający mężczyzna interesuje się mediami i również chce zostać prezenterem. Można zatem oczekiwać, że wkrótce zastąpi tatę przed kamerami Polsatu. Zanim jednak to nastąpi, młodzieniec musiał zdmuchnąć świeczki z urodzinowego "osiemnastkowego" tortu. Z tej okazji jego mama zamieściła w sieci poruszający wpis.

Anna Nowak-Ibisz urodziny syna
Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Syn Krzysztofa Ibisza świętuje 18. urodziny. Podobny do ojca?

Anna Nowak-Ibisz opublikowała w sieci zdjęcie z synem. Wprawdzie tortu brakuje, ale w zamian oboje zapozowali na tle murku z graffiti. Nie tyle sceneria, ile mijający czas wprawił "panią Gadżet" w doskonały, lecz nieco nostalgiczny nastrój. O swoich przemyśleniach względem 18-letniej pociechy napisała obok fotografii.

Kolorowa jak motyl matka osiemnastolatka. To zdjęcie mówi więcej niż jakiekolwiek słowa! Ten gość ma na imię Vincenti kończy dzisiaj osiemnaście lat. Jestem wdzięczna za to, że jest moim synem. Jestem i zawsze będę wdzięczna za to, że jego Tata Krzysztof Ibisz tak bardzo walczył razem ze mną, żeby nasz syn pojawił się na świecie. (…) Moje kolorowe, pełne zwariowanych barw skrzydła, będą Ciebie zawsze chronić i wspierać synu. Choć to Ty wyglądasz jak mój bodyguard - napisała na Instagramie.

Wirtualna społeczność, która przy tej sposobności odpowiedziała na słowa matki i złożyła obojgu życzenia. Internauci dokładnie przyjrzeli się 18-latkow i nie mieli żadnych wątpliwości. Twierdzili, że nastolatek to skóra zdjęta z Krzysztofa Ibisza. Też zauważacie to podobieństwo?

VIncent Ibisz
Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official
Krzysztof Ibisz syn
Tak wyglada syn Krzysztofa Ibisza! Fot. KAPiF