Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnicy. Podlasie". Tak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.02.2024 15:39

"Rolnicy. Podlasie". Tak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz

Rolnicy. Podlasie
kadr programu "Rolnicy. Podlasie" prod. Focus TV/Polsat Box Go;Tak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz

W programie “Rolnicy. Podlasie” bierze udział wielu rolnych gospodarzy. Jednym z bohaterów formatu jest Gienek, który wraz z synem Andrzejem zamieszkują wieś Plutycze. Mężczyźni cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów. A jak wyglądał lubiany rolnik, zanim stał się sławny? 

"Rolnicy. Podlasie" cieszą się dużym zainteresowaniem widzów

“Rolnicy. Podlasie” to intrygująca produkcja telewizyjna pokazująca codzienne życie mieszkańców podlaskich wsi, którzy w pocie czoła dbają o swoje gospodarstwa oraz zwierzęta. Nagrywani są zarówno podczas ciężkiej pracy, jak i w trakcie błogiego odpoczynku, którego nie mają zbyt dużo. Często dzielą się z widzami swoimi przemyśleniami dotyczącymi zajęć, którym się poświęcają. Opowiadają o planach, marzeniach, a nawet smutkach.

Choć w programie występuje wielu rolników, to jednak największym zainteresowaniem cieszą się dwaj mieszkańcy wsi Plutycze - Andrzej i Gienek, a w codziennych przygodach towarzyszy im Sławek, zwany Jastrzębiem. Ojciec i syn szybko zdobyli sympatię widzów, jednak niektórzy uważają, że mężczyźni są nieco nieporadni w swojej pracy.

Rolnicy, Podlasie
kadr programu "Rolnicy. Podlasie" prod. Focus TV/ Polsat Box Go; Jak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz?
Andrzej odkrył 100 zdrapek. Wygrana wprawia w osłupienie

Andrzej z Plutycz znalazł wybrankę?

Dzięki udziałowi w “Rolnicy. Podlasie” widzowie mieli okazję przekonać się, jak wygląda nie tylko codzienność dwóch gospodarzy, ale także ich dom oraz obejście wokół niego. Andrzej niejednokrotnie podkreślał, że marzy mu się remont budynku, który sprawi, że nie tylko łatwiej będzie im się żyło, ale także może pomóc w poznaniu kobiety. Gienek również żywi w tym nadzieję, licząc, że potencjalna wybranka jego syna wesprze ich w pracach domowych.

Może jakaś Kryśka czy Maryśka się znajdzie. Chodzi o to, żeby jakaś się trafiła. To i mi trochu… to upierze, to zupy ugotuje, to placka upiecze, to kartofelkę ugotuje - mówił rolnik w jednym z odcinków.

Jakiś czas temu Andrzej przed kamerami, posiłkując się przykładem hodowlanego bydła, mówił o kontaktach damsko-męskich. Czy jego słowa mogą świadczyć o tym, że w życiu rolnika pojawiła się pewna dama, dla której gotów jest na wielkie poświęcenia, a marzenia jego ojca o synowej dojdą do skutku?

U ludzi jest podobnie, tak jak u zwierząt. Jak chce się kogoś poznać, to mężczyzna potrafi tysiące kilometrów przejechać za drugą połówką. Bo ja coś o tym wiem, u mnie też taka sytuacja jest - wyjawił Andrzej.

Rolnicy, Podlasie
kadr programu "Rolnicy. Podlasie" prod. Focus TV/ Polsat Box Go; Jak kiedyś wyglądał Gienek z Podlasia?

Jak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz?

Choć obecnie Gienek zagościł w “Rolnicy. Podlasie” na dobre, to jednak pierwsze kroki przed kamerą stawiał w innym interesującym programie, a mianowicie “Dżentelmeni i wieśniacy”. Wówczas jego młodszy syn Jarek udał się na podbój wielkiego miasta, zaś do jego gospodarstwa zawitał celebryta Michał, znany internautom jako “Polski Ken”. To wtedy widzowie mieli okazję poznać gospodarza, który szybko zdobył ich serca. 

Przypomnijmy zatem, jak wyglądał Gienek przed kilkoma laty, gdy wystąpił w programie. W sieci można znaleźć komentarze, z których wynika, że w tym czasie w ogóle się nie zmienił. Również uważacie, ze lubiany rolnik, pomimo upływu lat, wciąż wygląda tak samo?

Gienek
kadr programu "Dżentelmeni i wieśniacy" prod. TTV; Tak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz
Gienek
kadr programu "Dżentelmeni i wieśniacy" prod. TTV; Tak kiedyś wyglądał Gienek z Plutycz
Gienek
kadr programu "Dżentelmeni i wieśniacy" prod. TTV; Tak kiedyś wyglądał Andrzej z Plutycz