Rozrywka.Goniec.pl > Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Maciej Dowbor, Paweł Królikowski
14.08.2023 16:19 Maciej Dowbor po latach wyznał prawdę o Pawle Królikowskim. Opowiedział o trudnych momentach

Maciej Dowbor pracował razem z Pawłem Królikowskim na planie show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Po kilku latach wyjawił szczegóły tej współpracy i opowiedział o tym, jak mu się współpracowało z kolegą z planu. Wyjawił także prawdę o trudnych momentach i okolicznościach odejścia Królikowskiego z pracy.

Antoni i Paweł Królikowscy
05.08.2023 11:19 Antoni Królikowski w końcu zabrał głos ws. przyrodniego brata. Padły zaskakujące słowa

Sprawa nieślubnego syna Pawła Królikowskiego jest ostatnio jedną z bardziej gorących w show-biznesowym świecie. Po tym, jak okazało się, że zmarły aktor ma dziecko, które jest owocem romansu, głos zabierają kolejne osoby, od lat znające tajemnicę rodziny.  Co ciekawe, jej najbardziej kontrowersyjny przedstawiciel, Antoni Królikowski, tym razem zarzeka się, że będzie milczał. Sęk w tym, że już w pierwszym wywiadzie złamał swoje zapewnienie i wymownie skomentował aferę.

Paweł Królikowski
05.08.2023 09:20 Od lat wiedziała o tajemnicy Pawła Królikowskiego. W końcu przerwała milczenie

Wieść o tym, że Paweł Królikowski miał nieślubnego syna, który był owocem romansu, zelektryzowała opinię publiczną. Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich było to zaskoczenie, bowiem o sekrecie rodziny od lat wiedziała chociażby aktorka Joanna Kurowska. Mimo tego nigdy nie zająknęła się publicznie o tajemnicy i pozostawała lojalna wobec przyjaciół. Teraz wyjawiła powody swojej decyzji.

Paweł Królikowski
03.08.2023 09:55 Paweł Królikowski miał romans. Niewiarygodne, gdzie poznał kochankę

Paweł Królikowski przez lata tworzył szczęśliwe małżeństwo z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. W pewnym momencie zauroczył się jednak w znajomej z dawnych lat. Aktor poznał kochankę w programie dla młodzieży.

Paweł Królikowski, Michał Piróg
01.08.2023 22:19 Gwiazdor TVN ostro o nieślubnym dziecku Pawła Królikowskiego. "Wszyscy mają nieślubne dzieci"

W ostatnim czasie Małgorzata Królikowska potwierdziła krążące pogłoski o tym, że Paweł Królikowski miał nieślubne dziecko z inną kobietą. Sprawa jest bardzo głośna i co rusz zabierają w niej głos kolejne osoby. Teraz postanowił wypowiedzieć się znany gwiazdor stacji TVN. 

Małgorzata i Paweł Królikowscy
01.08.2023 12:47 Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Wdowa po aktorze przerwała milczenie

Potwierdziły się plotki dotyczące tego, że Paweł Królikowski posiadał nieślubnego syna. “Super Express” informuje, że młody mężczyzna uczestniczył w pogrzebie ojca, a także w postępowaniu spadkowym. Wiadomo też, jak chłopak traktowany jest przez Małgorzatę Ostrowska-Królikowską, jak i całą jej rodzinę.

Paweł Królikowski
01.08.2023 09:40 Paweł Królikowski miał nieślubnego syna? Prawda wyszła na jaw po latach

Jakiś czas temu media donosiły, że Paweł Królikowski może mieć nieślubnego syna. Informacje te nie były potwierdzone przez rodzinę zmarłego aktora.  “Super Express” przekazał najnowsze ustalenia w tej sprawie. Informuje o mężczyźnie uwzględnionym w spadku po artyście.

None
27.02.2023 18:11 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego. Swój "głos" dołączył też Antoni Królikowski

27 lutego 2020 roku odszedł uwielbiany przez widzów aktor Paweł Królikowski. W trzecią rocznicę śmierci wspomina go żona Małgorzata i syn Antoni.

antek królikowski paweł królikowski
30.09.2022 09:41 Antek Królikowski w wyjątkowy sposób wspomniał zmarłego ojca. Wykorzystał scenę z serialu "Ranczo"

Antek Królikowski miał silną relację z ojcem, Pawłem. Po śmierci seniora rodu pozostaje on wciąż w centrum myśli swoich dzieci. Ostatnio Antek zamieścił na swoim Instagramie nagranie z serialu "Ranczo", wspominając przy tym ojca. Było to również nawiązanie do jego relacji z Izabelą?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Opozda
08.07.2022 08:05 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Odpowiedziała Joannie Opoździe

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się w ogniu krytyki po medialnej pyskówce z Joanną Opozdą. Wdowa po Pawle Królikowskim twierdziła, że zaprosiła matkę swojego wnuka na rodzinny zjazd - ta stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. Gwiazda "Klanu" - swoim zwyczajem - postanowiła nie komentować sprawy. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się jednak bardzo wymowny wpis.Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowanie nie pomogła Joannie Opoździe w aklimatyzacji w rodzinie. W jednym z wywiadów żona Antka Królikowskiego przyznała, że nie miała okazji poznać znanej teściowej. Kiedy wyszło na jaw, że świeżo upieczony ojciec nie był wierny małżonce, gwiazda "Klanu" stała murem za synem.

Antek Królikowski EA
18.06.2022 09:17 Antek Królikowski po długiej przerwie wrócił do mediów społecznościowych. Miał szczególny powód

Antek Królikowski przez kilka tygodni był nieobecny w mediach społecznościowych. Ostatnio nie miał najlepszego czasu, ze względu na kilka skandali z jego udziałem. Jednak teraz powrócił na Instagrama, żeby przekazać bardzo dobrą wiadomość. Ma to związek z jego zmarłym tatą. Antek Królikowski małymi kroczkami powraca do publikowania wiadomości w internecie. Na początek wybrał sobie bardzo pozytywny temat. Może dzięki temu chce nieco poprawić swój wizerunek medialny, który w ostatnim czasie znacznie się pogorszył. Choć trudno się dziwić, skoro po kilku miesiącach zostawia się z żonę z dzieckiem, a później organizuje się walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina na gali MMA. Walka ta wzbudziła olbrzymie kontrowersje i spotkała się z ogromną krytyką nie tylko internautów, ale również jego kolegów z branży.

Paweł Królikowski
10.05.2022 20:26 Na grobie Pawła Królikowskiego znaleziono kartkę o zadziwiającej treści. Skandaliczny incydent na Powązkach

Na Cmentarzu Powązkowskim nieznana osoba umieściła pod zniczami na grobach kartki z kontrowersyjną treścią dotyczącą katastrofy smoleńskiej. Jedna z takich ulotek pojawiła się na pomniku Pawła Królikowskiego. Któż mógłby spodziewać się, że bliskich Pawła Królikowskiego spotka taka przykrość. Na szczęście znalazł się ktoś, kto postanowił temu zaradzić. Incydent na grobie Pawła KrólikowskiegoPaweł Królikowski był jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Gwiazdor kochany był przede wszystkim ze względu na rolę charyzmatycznego Kusego w serialu "Ranczo". Informacje o jego śmierci pogrążyły fanów w rozpaczy. Aktor zmarł w lutym 2020 r., mając 58 lat. Pozostawił piątkę dzieci oraz ukochaną żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Artysta został pochowany w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach. Niestety, pojawiła się osoba, która nie uszanowała śmierci Pawła Królikowskiego. Na jego grobie pojawiła się kartka z zaskakującą informacją. Sprawę opisał reporter "Super Expressu" Maciej Gąsiorowski. Na pomniku aktora znajdowała się kartka o treści nawiązującej do katastrofy smoleńskiej. Okazuje się, że podobne ulotki pojawiły się również na innych pobliskich nagrobkach. Polityka na grobach "10 kwietnia 2010 r. na Smoleńskiem to zaplanowana zbrodnia bez kary. Męczennicy za grobów wołają o prawdę i karę!", "Męczennicy wylali morze krwi a morze łez popłynęło od najbliższych Polaków w ciągu 8 lat. Niestety są idioci i kanalie, które nadal powielają ohydne kłamstwa i szyderstwa" - taka treść pojawiła się na kartkach, które Maciej Gąsiorowski odnalazł na powązkowskich grobach. Oprócz nagrobku Pawła Królikowskiego, odnaleziono je na pomnikach m.in. Ireny Szewińskiej, czy Emila Karewicza. To zastanawiające, dlaczego właśnie odwiedzających groby artystów sprawca obrał za adresatów swojej "wiadomości". Na szczęście reporter "Super Expressu" zdecydował się na szybką reakcję i usunął kartki, a następnie wyrzucił je do śmieci. Dzięki temu żałobnicy nie natkną się na nieprzyjemną "niespodziankę" podczas odwiedzin swych zmarłych bliskich. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce w PolsceIle zarabia Zenek Martyniuk? Wiadomo, ile kosztuje koncert gwiazdora disco poloKrzysztof Ibisz właśnie ogłosił wspaniałą nowinę. Fani ślą gratulacjeŹródło: instagram

ranczo
07.02.2022 15:31 Jacek Kawalec szczerze o powrocie "Rancza". Aktor nie widzi takiej możliwości

Fani serialu "Ranczo" wciąż nie tracą nadziei na nowe odcinki produkcji. Niestety, wszystko wskazuje na to, że szanse na powrót serialowych przygód mieszkańców wsi Wilkowyje są bardzo nikłe. Głos w tej sprawie zabrał Jacek Kawalec, który w "Ranczu" wcielał się w postać polonisty, Tomasza Witebskiego. Serial "Ranczo" szybko zyskał sympatię widzów i przez lata przyciągał przed ekrany telewizorów tłumy Polaków. Prace na planie produkcji zakończono w 2016 roku, jednak fani wciąż wierzą, że zostaną one wznowione i powstanie kontynuacja niezwykle lubianej serii.

EN 01372984 0001
12.12.2021 18:35 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomniała zmarłego męża. Zdjęcie poruszyło internautów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym znajduje się również Paweł Królikowski. Aktorka tęskni za ukochanym mężem, który odszedł pod koniec lutego 2020 roku. Fotografia poruszyła internautów.Gwiazdorska para stanęła na ślubnym kobiercu w 1988 roku i aż do śmierci Pawła Królikowskiego stanowiła szczęśliwe małżeństwo. Aktorzy wspólnie wychowywali piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julię i Marcelinę.