Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Pożegnał ojca jak należy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.02.2024 09:20

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Pożegnał ojca jak należy

Paweł Królikowski
fot. KAPIF

Dzisiaj, tj. 27 lutego mijają 4 lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł po trudnej chorobie. Niedługo po jego śmierci na jaw, że posiadał nieślubnego syna. Mężczyzna był obecny w ostatniej drodze swojego sławnego ojca. 

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski był jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów. Choć jego dorobek artystyczny jest ogromny, widzom najbardziej zapadł w pamięć jako Kusy z “Rancza”, gdzie zagrał u boku wielu znanych artystów.

Był żonaty z koleżanką po fachu, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Przez wiele lat uchodzili za zgraną parę, doczekali się narodzin piątki dzieci i tworzyli wspólnie dużą i przepełnioną miłości rodzinę.

Niestety ta sielanka została przerwana przez ciężką chorobę, a następnie śmierć aktora. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Artysta zmagał się z guzem mózgu, jednak ani operacja, którą przeszedł kilka miesięcy wcześniej, ani wdrożone leczenie, nie przyniosło oczekiwanych skutków.

Paweł Królikowski
fot. KAPIF;Paweł Królikowski miał nieślubnego syna
Niewiele brakowało, a to ON zagrałby Kusego w kultowym "Ranczu"! Decyzję zmieniono w ostatniej chwili

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna

Małżeństwo Królikowskich uchodziło za jedno z najbardziej przykładnych związków w rodzimym show-biznesie, jednak po czasie okazało się, że mają swoje tajemnice. Po śmierci artysty wyszło na jaw, że posiada on nieślubnego syna. Mówi się, że zarówno żona Pawła Królikowskiego, jak i ich dzieci oraz znajomi wiedzieli o całej sytuacji, jednak dzięki ich lojalności ta nowina na jaw wyszła dopiero po wielu latach.

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany, jak pełnoprawny członek rodziny - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w jednym z wywiadów o nieślubnym synu swojego zmarłego męża.

Paweł Królikowski
fot. KAPIF;Paweł Królikowski miał nieślubnego syna

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Na ceremonii był obecny jego nieślubny syn

“Super Expressowi” udało się dostać do informacji, z których wynika, że Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Mężczyzna ma mieszkać we Wrocławiu i to właśnie tam aktor miał poznać jego matkę. Wygląda na to, że słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej o traktowaniu go jak pełnoprawnego członka rodziny nie są przesadzone, bowiem chłopak wziął udział w ceremonii pogrzebowej. Choć nie stanął w pierwszym rzędzie, bez trudu można było go dostrzec wśród pogrążonej w smutku rodziny.

Wśród żałobników, choć nie w pierwszym rzędzie, znalazł się przystojny młodzieniec, urodą przypominający Pawła. Jak się okazuje, był to jego nieślubny syn - przekazał dziennik.

Paweł Królikowski
fot. KAPIF;Paweł Królikowski miał nieślubnego syna