Rozrywka.Goniec.pl > Pogrzeb

Pogrzeb

Barbara Sienkiewicz
16.06.2024 21:24 Kolejne problemy z pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Przykre informacje

Informacja o śmierci Barbary Sienkiewicz, “najstarszej matki w Polsce” pojawiła się 7 czerwca i choć upłynął jakiś czas temu tydzień od tego ponurego wydarzenia, aktorka nadal nie została pochowana. Okazuje się, że są problemy z organizacją pochówki, a wydłużający się czas powoduje powiększające się koszty.

Marzena Kipiel-Sztuka pogrzeb
13.06.2024 22:10 Próżno szukać krzyża. Zaskoczenie na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuli obfitował w nietypowe sceny. Żałobnicy na prośbę aktorki zrezygnowali z czarnych strojów. Co więcej, wokół urny z prochami serialowej Halinki Kiepskiej pojawiły się kolorowe balony. Uwagę zwraca również inny szczegół. W kondukcie próżno szukać bowiem krzyża. Taki widok to prawdziwa rzadkość.

pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 20:01 Marzena Kipiel-Sztuka chciała tego na swoim pogrzebie. Wzruszenie chwyta za gardło

Marzena Kipiel-Sztuka sama zaplanowała niektóre elementy swojego pogrzebu. Aktorka, która stworzyła kultową rolę Halinki ze “Świata według Kiepskich”, nie tylko poprosiła o kolorowe ubrania żałobników. Przed śmiercią wybrała również specjalną piosenkę. Wybrzmiała ona na cmentarzu. Tekst jest symboliczny.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 19:26 Niebywałe słowa na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki. Bliscy sami to ujawnili

Marzena Kipiel-Sztuka, znana przede wszystkim z roli Haliny Kiepskiej w kultowym serialu "Świat według Kiepskich", odeszła 9 czerwca 2024 roku. Pogrzeb aktorki, który odbył się cztery dni później i był okazją do wspomnień i pożegnania niezwykle lubianej i cenionej postaci. Choć wielu nie zdawało sobie sprawy z jej problemów zdrowotnych, po jej śmierci ujawniono, że ostatnie tygodnie życia spędziła w hospicjum. Poznaliśmy przyczynę jej odejścia.

pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 18:06 Wezwali karetkę na pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Potrzebna była pomoc

Marzena Kipiel-Sztuka, znana i ceniona aktorka, która zdobyła serca Polaków rolą Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich", zmarła 9 czerwca 2024 roku. Informację o jej śmierci jako pierwsza podała jej bliska przyjaciółka i koleżanka z planu, Renata Pałys. Wiadomość ta wstrząsnęła fanami i przyjaciółmi aktorki, którzy w głębokiej żałobie przyjęli smutne wieści. W czwartek 13 czerwca odbyło się ostatnie pożegnanie gwiazdy, ale podczas ceremonii doszło do incydentu, który wymagał interwencji ratowników medycznych.

Renata Pałys na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuka
13.06.2024 17:06 Renacie Pałys drżał głos. Na pogrzebie ujawniła, co działo się w noc przed śmiercią Kipiel-Sztuki

9 czerwca 2024 roku, po długiej walce z chorobą, zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w popularnym serialu "Świat według Kiepskich" miała zaledwie 58 lat. Wiadomość o jej odejściu wstrząsnęła fanami, współpracownikami oraz przyjaciółmi gwiazdy. W trakcie pogrzebu głos zabrała Renata Pałys, która z aktorką była wyjątkowo blisko.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 16:09 Poruszające chwile na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki. Niebywałe, co zrobili żałobnicy

W czwartek 13 czerwca odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku zaledwie 58 lat. Jej odejście pozostawiło ogromną pustkę w sercach wielu fanów oraz kolegów i koleżanek z branży. Podczas pożegnania gwiazdy żałobnicy byli świadkami wyjątkowego i symbolicznego gestu.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 12:39 Rodzina Marzeny Kipiel-Sztuki ma przed pogrzebem jedną prośbę. Ważny apel

Dzisiaj, tj, 13 czerwca odbędzie się pogrzeb zmarłej w minioną niedzielę Marzeny Kipiel-Sztuki. Artystka spocznie w rodzinnym grobowcu znajdującym się na cmentarzu w Legnicy. Jej najbliżsi wysunęli ważną prośbę do żałobników.

Barbara Sienkiewicz
12.06.2024 19:17 Problemy ws. pogrzebu Barbary Sienkiewicz. Właśnie podjęto pilną decyzję

Barbara Sienkiewicz zmarła w wieku 69 lat. Informacja trafiła do mediów w piątek, 7 czerwca, i od tego czasu ciągle dowiadujemy się o nowych komplikacjach z pogrzebem. Kluczowa decyzja co do jego organizacji leży w gestii sądu. Pojawiła się ważna wiadomość, która istotnie wpłynie na kwestię pochówku.

Barbara Sienkiewicz
12.06.2024 08:39 Potężny problem przed pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Niespodziewanie do akcji wkroczył sąd

Barbara Sienkiewicz, okrzyknięta mianem “najstarszej matki w Polsce” zmarła 7 czerwca w wieku 69 lat. Aktorka osierociła 9-letnie bliźnięta. Niestety nie jest to koniec zmartwień. Okazuje się, że kwestia pogrzebowa jest bardzo problematyczna, a do akcji musiał wkroczyć sąd.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 10:37 Smutne wyznanie siostry Kipiel-Sztuki. "Boję się pogrzebu"

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka odeszła w niedzielę 9 czerwca w wieku 58 lat. Jak zdradziła jej koleżanka z planu, Renata Pałys, gwiazda “Świata według Kiepskich” zmagała się z trudną chorobą. Głos po śmierci artystki zabrała również jej siostra, Dorota Kipiel. Kobiety od dawna nie miały ze sobą kontaktu.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 13:35 Zaskakujące doniesienia na temat pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka odeszła w wieku 58 lat. Nie są jeszcze znane szczegóły pogrzebu, ale Renata Pałys zdradziła, że aktorka zostanie pochowana w Legnicy. Zaskakujące, kto zorganizuje pogrzeb.

świeca
10.06.2024 07:56 Nie żyje znany reżyser. Tragiczny finał poszukiwań

Szukano go kilka dni, odkąd żona utraciła z nim kontakt, nie wiedząc, gdzie się znajduje. Nie żyje Michael Mosley. Lekarz i prezenter popularnych programów telewizyjnych został odnaleziony martwy na na greckiej wyspie Symi. Informację przekazała stacja, w której występował.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 18:05 Wiadomo, gdzie zostanie pochowana Marzena Kipiel-Sztuka. Symboliczne miejsce

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka znana z serialu “Świat według Kiepskich” zmarła w niedzielę 9 czerwca. Informację o jej śmierci przekazała Renata Pałys. Zdradziła również szczegół dotyczący pochówku zmarłej aktorki. Spocznie w szczególnym miejscu.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 19:29 Barbara Sienkiewicz przed śmiercią spisała testament. Wyjawia tam, kto zajmie się jej dziećmi

Barbara Sienkiewicz (+69 l.) wychowywała swoje 9-letnie dzieci samotnie. Ania i Piotrek byli otaczani opieką i najstarsza matka w Polsce nie chciała pozostawiać ich bez niczego. Zawczasu sporządziła testament, była gotowa na wszelką ewentualność. Zdecydowała, kto zajmie się jej dziećmi.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 18:34 Przez lata przyjaźnił się z Barbarą Sienkiewicz. Po jej śmierci zadał jedno dramatyczne pytanie

69-letnia Barbara Sienkiewicz zmarła 7 czerwca 2024 roku. Jej wieloletni przyjaciel Olgierd Łukaszewicz, który m.in. bardzo wspierał ją w macierzyństwie, odniósł się do tragicznej wiadomości.

Barbara Sienkiewicz grób
07.06.2024 17:41 Tu zostanie pochowana Barbara Sienkiewicz. Niedawno płakała nad grobem bliskiej osoby

Barbara Sienkiewicz zostanie pochowana w miejscu szczególnie ważnym dla niej i jej dzieci. Najstarsza matka w Polsce zmarła 7 czerwca w wieku 69 lat. Rok wcześniej żegnała tu swoją mamę, Jadwigę Sienkiewicz (+95 l.).

Jakub Gierszał i Maja Ostaszewska w filmie "Kollor zła: czerwień"
07.06.2024 15:51 Polski hit Netflixa w cieniu skandalu? Scena pogrzebu wywołała niesmak

Po obejrzeniu na Netflixie filmu "Kolor zła: czerwień", który wyprodukowała firma Aurum Film, zwróciliśmy uwagę szczególnie na scenę pogrzebu bohaterki, która odbyła się na Powązkach Wojskowych w Panteonie – Mauzoleum Wyklętych-Niezłomnych. Pochowani są tu bowiem bohaterowie zamordowani przez władze komunistyczne okresu stalinowskiego w Polsce, m.in. major Hieronim Dekutowski, czy podpułkownik Antoni Olechnowicz, którzy byli pochowani potajemnie w zbiorowych mogiłach i na odkrycie swojej tożsamości czekali długimi latami. Takie kadry u patriotów mogły wywołać spory niesmak. 

Janusz Rewiński i Tadeusz Drozda
07.06.2024 15:24 Tadeusz Drozda zniknął z ekranów, nagle pojawił się na pogrzebie. Niebywałe, jak teraz wygląda

Na pogrzebie Janusza Rewińskiego zjawiło się wiele osób, a wśród nich pojawili się także reprezentanci sceny satyrycznej, w tym Zenon Laskowik oraz dawno niewidziany Tadeusz Drozda. Podczas rozmowy z mediami zdradzi kilka szczegółów dotyczących relacji z aktorem.

Janusz Rewiński i Zenon Laskowik
07.06.2024 14:32 Wyjątkowy gest Zenona Laskowika na pogrzebie Janusza Rewińskiego. Tak oddał mu hołd

W pogrzebie Janusza Rewińskiego, który odbył się w piątek 7 czerwca, uczestniczyli nie tylko jego najbliżsi oraz znajomi i fani. Na ceremonię pogrzebową przybyli także przedstawiciele sceny artystycznej, a wśród nich znalazł się Zenon Laskowik, który zdobył się na szczególny gest.

Janusz Rewiński
07.06.2024 13:58 Syn Rewińskiego nagle chwycił za mikrofon. Żałobnicy śmiali się przez łzy

Podczas pogrzebu Janusza Rewińskiego nie zabrakło poruszających scen. Na mszy pogrzebowej zostały wygłoszone przemowy, a jedną z nich przygotował syn aktora, Aleksander. Zdradził wówczas kilka szczegółów z życia swojego znanego ojca, o których mało kto wiedział,

Janusz Rewiński
07.06.2024 13:19 Wielkie wyróżnienie dla Janusza Rewińskiego. Odczytano list od Andrzeja Dudy

Janusz Rewiński nie żyje. Pogrzeb znakomitego aktora odbył się w piątek 7 czerwca 2024 roku. W ostatniej drodze towarzyszyli mu najbliżsi oraz fani, a także znajomi i przyjaciele. Jego działalność artystyczną pośmiertnie docenił także prezydent Polski, Andrzej Duda. Podczas mszy odczytano list, który napisał.

Janusz Rewiński
07.06.2024 12:31 Zaskakujące sceny na pogrzebie Janusza Rewińskiego. Widok żałobników może zdziwić wielu

Janusz Rewiński nie żyje. Pogrzeb aktora rozpoczął się w piątek 7 czerwca o godzinie 12:00 w kościele p.w. Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości. Zmarłego artystę pożegnały tłumy, jednak widok żałobników wielu może wprowadzić w zdumienie.

Janusz Rewiński
05.06.2024 17:52 Pogrzeb Janusza Rewińskiego. Wybrano zaskakujące miejsce

Wiadomo już kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Janusza Rewińskiego, zmarłego 1 czerwca cenionego aktora i satyryka, który miał także epizod w Sejmie jako poseł Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Wybrano bardzo zaskakujące miejsce pochówku.

Janusz Rewiński
05.06.2024 12:57 Pogrzeb Janusza Rewińskiego. Zabraknie znanego aktora, powiedział wprost

Mieczysław Hryniewicz nie wybiera się na pogrzeb zmarłego w minioną sobotę 1 czerwca Janusza Rewińskiego. Szczegóły ostatniego pożegnania popularnego “Siary” z “Kilera” nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że gwiazdor “Na Wspólnej” nie pojawi się na ceremonii. Dlaczego?

Jan A.P. Kaczmarek
22.05.2024 18:37 Ujawniono szczegóły pogrzebu Jana A.P. Kaczmarka. "Taka była jego wola"

Nie żyje Jan A.P. Kaczmarek. Znany kompozytor zmarł 21 maja 2024 roku w wieku 71 lat. Choć na tę chwilę nie podano daty jego pogrzebu, zdradzono, gdzie odbędzie się ceremonia. Najprawdopodobniej będzie ona miała charakter państwowy.

Andrzej Duda
20.05.2024 13:12 Andrzej Duda pojawił się na pogrzebie Jacka Zielińskiego. Padły poruszające słowa

20 maja odbył się pogrzeb Jacka Zielińskiego - współtwórcy Skaldów i autora wielu niezapomnianych hitów. W uroczystościach pogrzebowych brali udział ludzie ze świata rozrywki i polityki - nie mogło zabraknąć również Andrzeja Dudy. Prezydent wygłosił poruszające przemówienie, w którym podkreślił zasługi artysty oraz zdradził osobiste powiązania ze zmarłym muzykiem.

Jacek Zieliński
16.05.2024 09:57 Ostatnie chwile Jacka Zielińskiego. Brat legendy Skaldów ujawnia

6 maja 2024 roku zmarł Jacek Zieliński, współtwórca legendarnego polskiego zespołu Skaldowie. Wiadomość o śmierci artysty przekazała Piwnica pod Baranami. Teraz, o ostatnich chwilach swojego brata, opowiedział Andrzej Zieliński, również członek Skaldów. Poznaliśmy również szczegóły choroby, która go zabrała.