Rozrywka.Goniec.pl > Pogrzeb

Pogrzeb

Maciej Damięcki Matylda Damięcka pogrzeb
30.11.2023 16:34 Nagle córka Macieja Damięckiego zatrzymała się przy grobie ojca. Żałobnicy nie mogli powstrzymać łez

Maciej Damięcki został uroczyście pochowany 29 listopada 2023 roku w grobowcu rodzinnym na warszawskich Starych Powązkach. Pożegnało go spore grono gwiazd. Żałobnicy nie ukrywali łez, gdy podczas pogrzebu Matylda Damięcka niespodziewanie stanęła przy mogile utraconego ojca. Gest, który wówczas wykonała, na zawsze zapadnie w ich pamięci.

Pogrzeb Macieja Damięckiego
29.11.2023 13:22 Poruszające sceny na pogrzebie Macieja Damięckiego. Aktora żegnają gwiazdy i rodzina [FOTO]

W środę 29 listopada o godzinie 12.00 rozpoczął się pogrzeb Macieja Damięckiego. Aktor został pochowany na Starych Powązkach w Warszawie, a poza rodziną i fanami pożegnały go także tłumy znanych osobistości. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości.

KAPiF, Pogrzeb Macieja Damięckiego
24.11.2023 15:41 Wiemy, gdzie zostanie pochowany Maciej Damięcki. Syn aktora opublikował nekrolog. Ma szczególną prośbę do żałobników

Śmierć Macieja Damięckiego, która nastąpiła nagle 17 listopada, była wstrząsem dla całego show-biznesu. Musiało minąć kilka dni, aby można było na spokojnie zorganizować pogrzeb, szczególnie że rodzina miała niemałe problemy z pochówkiem. Syn aktora właśnie opublikował nekrolog. Widnieją na nim wzruszające słowa.

MrBeast
21.11.2023 10:40 Dał się pogrzebać żywcem, pod ziemią spędził 7 dni. Nagranie z wnętrza trumny trafiło do sieci

Chęć zdobycia popularności motywuje influencerów do zaskakujących zachowań, jednak MrBeast dzięki swojemu absurdalnemu pomysłowi na stałe zapisze się w historii światowego Internetu. 25-latek dał zakopać się żywcem pod 9 tonami ziemi. Nagranie z wnętrza trumny, w której spędził 7 dni, mrozi krew w żyłach. Niepokojące było równie to, co w tym czasie przeżywał.

Maciej Damięcki
20.11.2023 17:02 Grób Damięckich jest w opłakanym stanie. Gdzie zostanie pochowany Maciej Damięcki?

Rodzina zmarłego Macieja Damięckiego pogrążona jest w głębokiej żałobie, jednak nowe fakty wskazują, że to nie koniec ich problemów. Pogrzeb 79-letniego aktora może nie odbyć się zgodnie z planem. Stan grobu, w którym miałby spocząć, pozostawia wiele do życzenia.

Patrycja Kazadi
17.11.2023 17:56 Kazadi przyszła na pogrzeb Krzysztofa Jaślara w stroju, jak na ściankę. Żałobnicy nie mogli oderwać od niej wzroku

16 listopada odbył się pogrzeb zmarłego Krzysztofa Jaślara. Na ceremonię pogrzebową przybyło wiele gwiazd i artystów, którzy chcieli pożegnać cenionego reżysera i kabareciarza. Jedna z osób, która pojawiła się na cmentarzu, była Patrycja Kazadi. Jej strój zdecydowanie przykuł uwagę zgromadzonych osób.

Pogrzeb Patrycji Widery
17.11.2023 10:51 Pogrzeb Patrycji Widery transmitowany na żywo. Przemowa mamy wyciska łzy. "Ciężko mi bez ciebie"

Pogrzeb zmarłej niespodziewanie w wieku 24 lat Patrycji Widery był transmitowany na żywo w Internecie. Podczas uroczystej mszy padły wzruszające słowa, jakimi pożegnała ją pogrążona w żałobie matka. Nie da się ukryć, że poruszyły nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Grabarz
16.11.2023 06:00 Grabarz ujawnia, jak grzebane są kobiety w ciąży. Aż przechodzą dreszcze, pękło nam serce

Jak grzebane są kobiety w ciąży? Z tym trudnym pytaniem zmierzył się grabarz, który odsłonił przed internautami sekrety swojej pracy. Jego słowa wzbudziły wśród ciekawskich użytkowników sieci niemałe poruszenie.

ksiądz
15.11.2023 16:34 W TAKIM stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb noworodka. "Wezwaliśmy policję"

Do skandalicznego zachowania księdza doszło 13 listopada na cmentarzu w Garczegorzu w gminie Nowa Wieś Lęborska. Wówczas odbył się pogrzeb zmarłego noworodka. To, w jakim stanie ksiądz pojawił się na miejscu, bez zbędnych subtelności skomentowali parafianie, którzy wezwali policję. Ze szczegółami opisali też całą zatrważającą sytuację. Jak zareagowała kuria?

Grzegorz Borys
15.11.2023 15:02 Wiadomo już, co zrobią z ciałem Grzegorza Borysa. Media obiegły nagłe wieści o pogrzebie

Grzegorz Borys, rzekomy morderca swojego 6-letniego syna, był przez ostatnie tygodnie intensywnie poszukiwany przez policję. Ciało mężczyzny zostało odnalezione, jednak do tej pory nie było wiadomo, czy i komu zostanie wydane. Te informacje są już jasne. Podobnie jak stanowisko prokuratury w sprawie teorii spiskowych, które pojawiły się tuż po jego śmierci.

Trumna
15.11.2023 09:15 Straszne! Ksiądz zniszczył pogrzeb małego dziecka. Świadkowie mówią wprost: "ledwo trzymał się na nogach"

Czy może być dla rodzica coś gorszego niż śmierć własnego dziecka? Okazuje się, że pogrzeb, który jest już i tak ogromnie trudnym wydarzeniem, przepełnionym bólem i rozpaczą, można zniszczyć jeszcze bardziej. Wszystkiemu miał być winny ksiądz i jego skandaliczne zachowanie podczas ceremonii.

Patrycja Widera
12.11.2023 14:25 Pogrzeb Patrycji Widery będzie transmitowany na żywo! Niewiarygodne, jak trzeba się ubrać na uroczystość

Patrycja Widera zmarła kilka dni temu w szpitalu, do którego trafiła przez niepozorną chorobę. Jej nagła śmierć wstrząsnęła mediami społecznościowymi, ale okazuje się, że ponure emocje przemieniły się w konkretne działania. Znane są szczegóły pogrzebu młodej gwiazdy TVN. Zaskoczeń nie zabraknie. 

Cezary Olszewski
05.11.2023 09:40 Tłumy na pogrzebie Olszewskiego. Wstrząsające przemówienie przyjaciela rzuca nowe światło na nagłą śmierć tancerza

Pogrzeb Cezarego Olszewskiego odbył się 4 listopada 2023 roku w jego rodzinnej Ostrołęce, w kościele pw. św. Antoniego. W trakcie uroczystości we wzruszający sposób pożegnali go przyjaciele i bliscy. Ich słowa rzuciły nowe światło na nagłą śmierć tancerza.

Holly Cromer/Canva/robas000/TikTok, Jak wygląda pogrzeb dziecka nieochrzczonego
04.11.2023 12:03 Jak wygląda pogrzeb nieochrzczonego dziecka? Słowa grabarza nie pozostawiają złudzeń!

Śmierć najbliższych jest okropny przeżyciem. Tragedia jest o tyle większa, gdy dotyczy dzieci lub bardzo młodych osób. Wiele osób mówi, że jest to nawet wbrew naturze. Co jednak z maluchami, które zmarły, zanim zostały ochrzczone? Grabarz wyjawia, jak wygląda pochówek takich dzieci. Jego słowa rozwiewają wszelkie złudzenia.

Matthew Perry
04.11.2023 11:46 Tak wyglądał pogrzeb Matthew Perry'ego! Fani nie kryją zdumienia, pojawiła się tylko garstka osób

Pogrzeb Matthew Perry'ego z serialu "Przyjaciele" odbył się 3 listopada. Uroczystość upłynęła w przygnębiającej atmosferze, a na miejscu trudno było szukać fanów zmarłego aktora. Czy wśród żałobników znaleźli się koledzy i koleżanki z popularnego sitcomu? Zaskakujące wieści z Los Angeles.

Właściciel zakładu pogrzebowego
01.11.2023 13:13 Pracownik zakładu pogrzebowego o kłamstwach klientów. To utrudnia im pracę. "Rodziny zawsze zaniżają wagę"

W dobie szalejącej inflacji Polacy coraz częściej odkrywają, że nie stać ich na pewne rzeczy. O ile z wakacji, czy drogich ubrań można zrezygnować, o tyle pewnych rzeczy uniknąć się najzwyczajniej w świecie nie da. Do takich nieplanowanych wydatków zaliczyć można pogrzeb bliskiej osoby. W takiej sytuacji wielu ludzi posuwa się do dziwnych rozwiązań, które ich zdaniem mają na celu nieco obniżyć koszty pochówku. Pracownik zakładu pogrzebowego opowiedział o częstych kłamstwach klientów. 

Grabarz
24.10.2023 19:20 Grabarz rozwiewa najpopularniejszy mit o ciele w trumnie. "Tak się po prostu nie robi!"

Grabarz, który publikuje na TikToku filmiki pod pseudonimem "robas000" regularnie odpowiada na pytania zadawane mu przez internautów. Wśród nich znaleźć można również te o popularne mity związane z branżą pogrzebową i przygotowywaniem zmarłych do pochówku. Niedawno poruszono temat jednej z najpopularniejszych plotek dotyczących pracy grabarza.

Dorota Segda
23.10.2023 12:40 Trwa pogrzeb Stanisława Radwana, Dorota Segda żegna ukochanego męża. Poruszające sceny

Dorota Segda 23 października pożegnała swojego ukochanego męża, Stanisława Radwana. Pamięć o nim podczas pogrzebu uczcili także najbliżsi, przyjaciele i współpracownicy. Na krakowskim Cmentarzu Salwatorskim doszło do wzruszających scen.

Karawan
20.10.2023 14:38 Mało kto wie, co dzieje w karawanie podczas transportu zwłok. Relacja z wnętrza auta wprawia w osłupienie

Grabarz, który publikuje na TikToku filmiki pod pseudonimem "robas000" regularnie odpowiada na pytania zadawane mu przez internautów. Profil mężczyzny w mediach społecznościowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sam autor filmików z chęcią zdradza arkana pracy w zakładzie pogrzebowym.

Żona polskiego artysty w żałobie. Zabrała głos po raz pierwszy od jego śmierci. "Odszedł od nas na zawsze"
19.10.2023 21:29 Żona Stanisława Radwana zabrała głos po raz pierwszy od jego śmierci. "Odszedł od nas na zawsze"

Dorota Segda obecnie przeżywa bardzo trudne chwile. Nie żyje jej mąż, Stanisław Radwan. O jego śmierci poinformował kilka dni temu Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej. Aktorka dopiero teraz zdecydowała się zabrać głos w tej bolesnej dla niej sprawie. Wyjawiła szczegóły dotyczące pogrzebu kompozytora.

Zaskakujące wieści o pogrzebie Małgorzaty Daniszewskiej
14.10.2023 09:18 Zaskakujące wieści o pogrzebie Małgorzaty Daniszewskiej. Nikt nie spodziewał się, że zostanie tam pochowana

Zmarła Małgorzata Daniszewska, żona Jerzego Urbana. 13 października odbyły się uroczystości pogrzebowe, które miał nietypowy przebieg. Gdzie została pochowana Małgorzata Daniszewska? Tego nikt się nie spodziewał.

Renata Pałys ze "Świata według Kiepskich" nie będzie miała grobu?!
12.10.2023 14:58 Renata Pałys ze "Świata według Kiepskich" nie będzie miała grobu?! Szokujący testament gwiazdy Polsatu

Renata Pałys z serialu "Świat według Kiepskich" zdobyła się na zaskakujące wyznanie dotyczące swojego pogrzebu. Uwielbiana przez fanów aktorka skrzętnie zaplanowała uroczystość, która zgodnie z jej życzeniem ma mieć bardzo nietypowy charakter. O czym dokładnie Renata Pałys wspomniała w testamencie?

Małgorzata Daniszewska, Jerzy Urban
11.10.2023 12:20 Pogrzeb Małgorzaty Daniszewskiej. Podano szczegóły ceremonii, uwagę zwraca jedno

Rok po śmierci Jerzego Urbana odeszła jego ukochana żona, Małgorzata Daniszewska. Na łamach “Tygodnika NIE” zamieszczono wieści dotyczące pogrzebu seniorki. Jeden szczegół planowanego pochówku zwraca szczególną uwagę. 

Anna Przybylska, uroczystości pogrzebowe Anny Przybylskiej
05.10.2023 18:28 TAK wyglądał pogrzeb Anny Przybylskiej. Ksiądz wypowiedział słowa, których nigdy nie zapomnimy

5 października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki odeszła uwielbiana przez widzów aktorka, Anna Przybylska. Pochodziła z Trójmiasta i została pochowana na cmentarzu przy parafii pod wezwaniem św. Michała Archanioła przy ulicy płk. Dąbka. Żegnały ją tłumy. Wzruszające słowa księdza podczas ostatniego pożegnania na zawsze pozostaną w naszych umysłach i sercach. 

Michał Wiśniewski
07.09.2023 12:17 Michał Wiśniewski przekazał smutne wieści. "Bardzo młodo odszedł"

Michał Wiśniewski przekazał fanom smutne wieści na temat swojego przyjaciela. W sieci zamieścił specjalny wpis, w którym odniósł się do ponurych wydarzeń sprzed kilku dni. Co dokładnie się wydarzyło i dlaczego skłoniło Michała Wiśniewskiego do refleksji?

pogrzeb
04.09.2023 22:32 Pogrzeb przerwał nagle głos z wnętrza trumny, żałobnicy zamarli. "Wypuśćcie mnie"

Uroczystości pogrzebowe należą do bardzo smutnych wydarzeń i większość z nas podchodzi do nich z dużym szacunkiem i powagą. Niestety zdarzają się również wyjątki. Doświadczyli tego żałobnicy, którzy na pewnym pogrzebie usłyszeli nagle dźwięki wydobywające się z wnętrza trumny. 

Sinead Oconnor
07.08.2023 16:34 Sinéad O'Connor zostanie pochowana niedaleko swojego domu. Rodzina podała datę pogrzebu

Sinéad O'Connor zmarła 26 lipca 2023 roku. Irlandzka gwiazda muzyki zostanie pochowana niedaleko Dublina. Rodzina właśnie podała datę i miejsce pogrzebu. W ostatniej drodze artystce będą mogli towarzyszyć jej fani, jednak uroczystość będzie miał charakter prywatny.

Modelka nie żyje
03.08.2023 12:43 26-letnia modelka nie żyje. Przed śmiercią nagrała film na swój pogrzeb

Pochodząca z Wenezueli 26-letnia modelka zginęła tragicznie w wypadku samochodowym na Florydzie. Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta zasnęła za kierownicą. Dwa miesiące przed śmiercią nagrała filmik, na którym mówiła o swoim pogrzebie. Zrozpaczona matka zabrała głos.