Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Sensacja wokół "Rolnik szuka żony"! Co dalej z produkcją?
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 19.02.2024 18:59

Sensacja wokół "Rolnik szuka żony"! Co dalej z produkcją?

Rolnik szuka żony
AKPA, logo Rolnik szuka żony/ Sensacja wokół "Rolnik szuka żony"!

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele spekulacji odnośnie przyszłości programu "Rolnik szuka żony”, a fani martwili się, że może to zwiastować koniec. Stacja nie potwierdziła żadnych oficjalnych wiadomości odnośnie kolejnego sezonu. Teraz sytuację skomentowała Marta Manowska - prowadząca.

"Rolnik szuka żony” ulubionym programem widzów TVP

"Rolnik szuka żony" to popularny program telewizyjny o tematyce randkowej, który emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej. W programie rolnicy poszukują życiowej partnerki spośród chętnych uczestniczek. Format programu opiera się na tym, że rolnicy prezentują swoje gospodarstwa i styl życia, a potencjalne partnerki zainteresowane rolnikiem wysyłają listy. To właśnie na podstawie nich uczestnicy wybierają, z kim zobaczą się na żywo.  

Następnie odbywają się randki, podczas których rolnicy i kandydatki mogą dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem. Kolejne eliminacje prowadzą do wyboru jednej osoby. Program prowadzony był dotąd przez Martę Manowską. Jego celem jest stworzenie trwałych relacji między rolnikami a partnerami życiowymi.

W mediach huczy od plotek. To koniec miłości bohaterów "Rolnika"?

Zmiany w TVP

Po niedawnych wyborach parlamentarnych Telewizja Polska przeszła przez znaczące zmiany. Cała ekipa programu "Pytanie na śniadanie" została zwolniona, co skłoniło fanów do zastanowienia się, co stanie się z ich ulubionymi programami, takimi jak "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości”.

Aktualnie wiadomo, że nowy sezon "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany z dwumiesięcznym opóźnieniem. Zazwyczaj program ten rozpoczynał się na początku stycznia, ale tym razem pierwszy odcinek będzie dostępny dla widzów TVP dopiero w niedzielę, 10 marca. A jaka przyszłość czeka format “Rolnik szuka żony”?

Co się stanie z "Rolnik szuka żony”?

Pod koniec stycznia profil programu na Facebooku zamieścił ogłoszenie na castingi, stąd wiadomo było, że 11. sezon będzie kontynuowany. Nie znana była jednak przyszłość Manowskiej w formacie, zwłaszcza że fani od pewnego czasu zaczęli się martwić o jej zdrowie

W wywiadzie z portalem "Jastrząb Post” Marta Manowska ostatecznie wypowiedziała się na temat przyszłości programu. Potwierdziła, że ruszają zdjęcia do 11. sezonu formatu, a sama jest bardzo zadowolona z pracy jako gospodyni formatu. 

Tak, wejdę na zdjęcia w przyszłym tygodniu. Ruszamy z 11. edycją programu “Rolnik szuka żony”. Bardzo się z tego powodu cieszę, bo ten pierwszy odcinek jest bliski nam. Tam się poznajemy, a te pierwsze rozmowy zawsze procentują i później wracają w naszych wspomnieniach i rozmowach - powiedziała prowadząca.  

”Zerowy” odcinek 11. sezonu będzie dostępny już w czasie najbliższych świąt wielkanocnych.

Marta Manowska
Marta Manowska (fot. KAPiF)
Marta Manowska
Marta Manowska (fot. KAPiF)
Marta Manowska
Marta Manowska (fot. KAPiF)

Źródło: “Jastrząb Post”