Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Sanatorium miłości": znamy nowych uczestników! To Sting?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 25.02.2024 10:16

"Sanatorium miłości": znamy nowych uczestników! To Sting?

Sanatorium miłości
fot. AKPA/ Instagram @sanatorium_milosci_tvp

“Sanatorium miłości” cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, a także potencjalnych uczestników. Jak informują media, już niebawem ,a mianowicie 10 marca wystartuje nowa edycja show. Kto weźmie w nim udział?

"Sanatorium miłości" cieszy się dużym zainteresowaniem

“Sanatorium miłości” cieszy się dużym zainteresowaniem - zarówno widzów, którzy z nieukrytą chęcią zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć przygody seniorów żądnych miłości, a także potencjalnych uczestników, którzy swojego szczęścia i radości próbują odnaleźć przed kamerami.

Program zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku i od tego czasu doczekał się już 5. edycji, a już niebawem ruszy kolejny sezon. Format prowadzi Marta Manowska, która sprawdza się również jako gospodyni “Rolnik szuka żony”.

Sanatorium miłości
fot. AKPA;"Sanatorium miłości": znamy nowych uczestników
Andrzej z Plutycz wydał komunikat. Chodzi o strajk rolników

"Sanatorium miłości" pomogło niektórym seniorom poznać miłość

W ciągu ostatnich pięciu sezonów do programu zawitało wielu seniorów, którzy pomimo swojego wieku, są nadal żądni przygody, emocji oraz wrażeń. Wprawdzie niektórzy musieli obejść się smakiem i wrócić do swoich domów bez znalezienia drugiej połówki, mogli pochwalić się niesamowitymi wspomnieniami. 

Dzięki udziałowi w programie wśród kilkorga bohaterów nawiązała się nić porozumienia, która owocowała w trwałe przyjaźnie, a nawet miłość. Kto zatem swoje szczęście odnalazł za pomocą show przeznaczonego dla osób w kwiecie wieku? Być może wierni fani pamiętają poszczególnych uczestników: Urszulę Flisek i Andrzeja Sikorskiego, Natalie Jankowską i Marka Szira, Annę Król i Zbigniewa Zamroza czy Iwonę Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. To właśnie oni zyskali to, co szukali już od jakiegoś czasu - uczucie. W niektórych przypadkach relacje powstałe przed kamerami owocowały nawet ślubem.

Kto wystąpi w nowym sezonie "Sanatorium miłości"?

Już 10 marca o godzinie 21:30 wystartuje najnowszy sezon “Sanatorium miłości” i zapewne, tak jak w poprzednich edycjach, nie zabraknie wrażeń i mnóstwa emocji, o które zadbają uczestnicy. A kogo zobaczymy w show w roli kuracjuszy pełnych nadziei na lepsze jutro, spędzone w parze? Otóż radości i być może miłości poszukają w nim: Teodozja z Krosna, Janina pochodząca z Warszawy, Maria Luiza zamieszkująca w Gliwicach, Małgorzata z Sobótki, Elżbieta z Nowej Woli, Maria z Czarnowa, Andrzej pochodzący z Milanówka, Stefan z Szemud, Tadeusz z Krzyżanowic, mieszkający w Krakowie Zygmunt, a także pochodzący z tego samego miasta Ryszard oraz Stanisław z Irlandii.

Być może ostatni z wymienionych uczestników może wyraźnie zainteresować widzów, bowiem co niektórzy dopatrują się w nim podobieństwa do legendarnego muzyka, Stinga. Również uważacie, by mężczyzna i artysta byli podobni do siebie?