Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Julia von Stein w żałobie. Nie żyje Gosia z "Dam i wieśniaczek"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.02.2024 16:43

Julia von Stein w żałobie. Nie żyje Gosia z "Dam i wieśniaczek"

Julia von Stein
Julia von Stein w żałobie. Fot. instagram.com/julia_von_stein

Fani programu "Damy i wieśniaczki" będą zasmuceni, podobnie jak Julia von Stein. Kobieta, u której zamieszkiwała podczas nagrań do jednego z odcinków, właśnie zmarła. Przez jakiś czas zmagała się z okrutną chorobą.

"Damy i wieśniaczki". Julia bon Stein w żałobie. Zmarła Gosia

Julia von Stein uczestnictwo w rozrywkowych programach emitowanych na kanale TTV opanowała znakomicie. Ma za sobą udział nie tylko w "Królowych życia", ale także w "Diabelnie boskich".

Dużą popularność przysporzyła jej także krótka przygoda, jakiej doświadczyła w hicie "Damy i wieśniaczki". To właśnie tam poznała Jolę i Gosię. Z drugą z nich, niestety, właśnie się pożegnała. 

"Zostały jej trzy miesiące". Von Stein przekazała przykre wieści

"Damy i wieśniaczki". Julia von Stein odwiedziła Gosię

Julia von Stein znalazła z Jolą i Gosią wspólny język i mimo wielu dzielących ich różnic pozostawała z nimi w częstym kontakcie. Nie dziwi więc, że gwiazda nie pozostała obojętna na dramat, jaki przeżywała jej niegdysiejsza telewizyjna kompanka.

Pielęgniarki prosiły, żeby przyjechać, żeby się pożegnać. Jolka roztrzęsiona […] jadę do Gosi. Gosia od kilku dni była już w bardzo, bardzo złym stanie, lekarze powiedzieli, że zostało jej trzy miesiące życia maksymalnie - pisała w sieci.

Celebrytka publikowała na bieżąco najnowsze wieści dotyczące pacjentki, która trafiła pod opiekę lekarzy w stanie krytycznym. Niestety, mimo starań nie udało się jej odratować. O śmierci również dowiadujemy się z relacji zamieszczonej przez pogrążoną w żałobie influencerkę.

Julia von Stein
 

Gwiazda "Dam i wieśniaczek" ujawnia. Gosia walczyła o życie do ostatnich chwil

Kilka godzin temu informowaliśmy, że Gosia mierzy się ze sporym wyzwaniem natury zdrowotnej. Według wieści, przekazanych przez jej niegdysiejszą domowniczkę, sytuacja pogorszyła się w sposób dramatyczny.

Niestety Gosia przegrała walkę z chorobą - napisała celebrytka na Instagramie.

Julia von Stein
Julia von Stein w żałobie. Fot. Instagram @julia_Julia von Stein w żałobie. Fot. instagram.com/julia_von_steinvon_stein
Julia von Stein
Julia von Stein. Fot. kadr z programu Damy i wieśniaczki, prod. TTV, wyd. 2022 r., Player
Tagi: Nie żyje