Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa kupiła mieszkanie. To stara kamienica, w którą tchnęła życie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 01.07.2024 14:54

Julia Wieniawa kupiła mieszkanie. To stara kamienica, w którą tchnęła życie

Julia Wieniawa
fot. KAPiF / Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa ciężko pracuje na swoją pozycję w show-biznesie. Aktorka angażuje się w nowe produkcje i podejmuje kolejne artystyczne wyzwania. Zarobione pieniądze zainwestowała w zakup mieszkania w starej kamienicy. Wnętrze robi wrażenie.

Julia Wieniawa nie spoczywa na laurach

Julia Wieniawa zdobyła popularność dzięki roli Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego, w serialu “Rodzinka.pl”, który po wznowieniu ponownie ma wrócić na antenę. Oprócz tego aktorka śpiewa, a także jest jedną z jurorów “Mam talent”. Gwiazda aktywnie promuje swoją twórczość i pojawia się na wydarzeniach branżowych. Ze swoimi fanami utrzymuje relację głównie za pośrednictwem Instagrama. Pokazała na nim swoje nowe mieszkanie.

Krzysztof Rutkowski o swoich operacjach plastycznych. Rozbrajająca szczerość

Mieszkanie w starej kamienicy to spełnienie marzeń Julii Wieniawy

Aktorka prezentację mieszkania zaczęła od krótkiego wyjaśnienia, że kupiła je już kilka miesięcy temu i dotąd czekała aż skończy się remont. Nie przypadkiem wybrała właśnie tę lokalizację.

Odebrałam swoje wymarzone, wyremontowane, świeżutkie mieszkanie, które kupiłam parę miesięcy temu w starej kamienicy. Ach, spełniłam swoje takie małe marzenie i chciałam wam pokazać, jak wyszło.

Trzeba przyznać, że mieszkanie Julii Wieniawy robi wrażenie, bo pomimo remontu zachowało swój klasyczny styl. Dominują kolory dębowego drewna, w ogóle wszelkie odcienie brązu, szarości i ecru. Całość wygląda naprawdę estetycznie, a dodatkowego uroku nadają elementy w stylu vintage. Jest więc marmurowe wykończenie umywalki w łazience, kamienny blat w kolorze cegły w kuchni i zielona lampa w sypialni. Na ścianie w salonie wisi zaokrąglone lustro z grubszymi ramami.

Julia Wieniawa mieszkanie
Instagram @juliawieniawa

Tak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy. Ale aktorka się do niego nie przeprowadzi

Julia Wieniawa już na początku powiedziała, że lokal wygląda pięknie i sama chciałaby w nim zamieszkać. Aktorka na co dzień jednak żyje w apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Nowe mieszkanie w kamienicy prawdopodobnie zostanie przeznaczone na wynajem lub w innym celu.

Jest bardzo minimalistyczne, ale z wyposażeniem wyraźnie dobrej jakości. Fani klasycznych wystrojów i tego niepowtarzalnego klimatu dawnych czasów z pewnością będą zachwyceni.

Julia Wieniawa mieszkanie
fot. Instagram @juliawieniawa