Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Julia Wieniawa zalała się łzami podczas finału "Mam talent". Wbiegła na scenę
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 18.05.2024 22:22

Julia Wieniawa zalała się łzami podczas finału "Mam talent". Wbiegła na scenę

Julia Wieniawa
Fot. Screen TVN/"Mam talent!" (wydanie z dnia 18.05.2023)

W sobotnim finale programu ”Mam Talent” nie brakuje emocji. Na scenie mierzą się najlepsi z najlepszych, a ich zdolności często rozkładają jurorów na łopatki. W pewnym momencie Julia Wieniawa nie mogła już zatrzymać łez. Wbiegła na scenę i wyznała miłość jednemu z młodych uczestników.

Poruszające sceny w finale ”Mam Talent”

Już niedługo poznamy zwycięzcę 15. edycji ”Mam Talent”. Przed uczestnikami już teraz została otwarta droga do kariery, a dzisiaj dowiemy się, kto otrzyma czek w wysokości 300 tys. złotych. Stawka jest wysoka, a emocje pobudzają także poruszające występy artystów. Jurorzy byli zachwyceni finałowym występem tancerza Tymoteusza Sobczyka.

Tak Małgorzata Kożuchowska wystroiła się na komunię syna. Robi wrażenie

Julia Wieniawa nie mogła pohamować łez w finale ”Mam Talent”

Tymoteusz Sobczyk to młody tancerz, który marzy o karierze choreografa. Już od pierwszych etapów konkursu zdobył serca nie tylko widzów w całej Polsce, ale także wymagających jurorów. Jego występ w finale wypełniony był energią i emocjami, co przełożyło się na reakcję Julii Wieniawy. Tuż po tym, jak uczestnik skończył tańczyć, rozpłakana aktorka wbiegła na scenę i go przytuliła.

ZOBACZ TAKŻE: Ile dać do koperty na komunię? Roksana Węgiel postawiła sprawę jasno

Julia Wieniawa do uczestnika: ”Jesteś wielki, kocham cię”

Jurorka ”Mam Talent” objęła Tymoteusza Sobczyka i powiedziała do niego poruszające słowa.

Jesteś artystą, jesteś wielki. Kocham cię – powiedziała.

Julia Wieniawa podziękowała mu za wspaniały występ, a także wybór piosenki Macieja Musiałowskiego.

Twój taniec mnie jak zwykle absolutnie porusza. Jesteś taką tańczącą prawdą. Ale wybór tej piosenki mnie zaskoczył i mnie tak poruszył. To piosenka, którą napisał Maciek Musiałowski na galę PPA (Przegląd Piosenki Aktorskiej — przyp. red.) i od tego zaczęła się jego kariera. Piosenka absolutnie wzruszająca, ty tylko podbiłeś jej znaczenie. Ja znam też kontekst powstania tej piosenki… Po prostu poruszyłeś wszystkie moje struny. Ja naprawdę rzadko się wzruszam, tylko na tobie się wzruszam – mówiła, z trudem powstrzymując napływające łzy.

Fot. Screen TVN/"Mam talent!" (wydanie z dnia 18.05.2023)

Źródło: Fakt.pl