Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wpadka Wieniawy po finale "Mam talent". Wszyscy słyszeli, co wykrzyczała
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 19.05.2024 16:14

Wpadka Wieniawy po finale "Mam talent". Wszyscy słyszeli, co wykrzyczała

Julia Wieniawa, Jan Pirowski
Fot. facebook.com/MamTalentTvn

Za nami finał 15. edycji “Mam Talent!”. Show jak zwykle dostarczyło widzom wielu emocji i to nie tylko za sprawą występów finalistów. Atmosferę podgrzała Julia Wieniawa, której na wizji wymsknęło się kilka nieodpowiednich słów. Co powiedziała jurorka?

Znamy zwycięzcę "Mam Talent!"

Sobotni wieczór dla widzów TVNu wiązał się z wielkimi emocjami. Wszystko przez finał 15. edycji show “Mam Talent!". Tym razem o zwycięstwo walczyli Alicja Andrukajtis i Muza, Oliwia Miś, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Michał Skubida, Teo Tomczuk, Filip Drogos, Tymoteusz Sobczyk, Olivia Hausner oraz grupa taneczna Teddy's Army.

Finalnie główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych zgarnął Bartek Wasilewski. Nastolatek zaprezentował swoje umiejętności w rapowaniu. Jego występ poruszył nie tylko głosujących, ale także jurorów. Emocji powstrzymać nie mogła m.in. Agnieszka Chylińska.

Finał "Mam talent". Wiemy, kto wygrał 15. edycję programu. Zaskakujące

Julia Wieniawa z wpadką na wizji

Oprócz wzruszeń i emocji związanych z wyborem zwycięzcy program dostarczył także pewnych kontrowersji. To przez jedną z jurorek - Julię Wieniawę, która zaliczyła na wizji małą wpadkę. Artystka dała ponieść się emocjom i wykrzyczała:

Za*ebiście, ku*wa, ro*jebaliśmy to

ZOBACZ: Julia Wieniawa zalała się łzami podczas finału "Mam talent". Wbiegła na scenę

Do całej sytuacji doszło już po ogłoszeniu wyników, podczas wejścia na żywo z backstage'u. Jurorka nagle pojawiała się przy prowadzących show - Agnieszce Woźniak-Starak i Janku Pirowskim. Rzucając się w objęcia gospodarza wieczoru najwidoczniej zapomniała, że jest na wizji i powiedziała o kilka słów za dużo. 

Julia Wieniawa w "Mam Talent!"

Udział młodej wokalistki w 15. edycji show TVN wzbudził sporo emocji i kontrowersji. Przypomnijmy, że Wieniawa zastąpiła przy stole jurorskim Małgorzatę Foremniak, która związana była z formatem od jego początków w 2008 roku. 

ZOBACZ: Lawina krytyki po finale "Mam talent". “Talenty przegrały z kaprysem”

Mimo pojawiających się negatywnych komentarzy piosenkarka starała się przez całą edycję udowodnić, że zasługuje na miejsce, w którym się znalazła. Zaskarbiła sobie tym sympatię części telewidzów. 

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa to nie tylko wokalistka, ale także kompozytorka, autorka tekstów oraz aktorka. Widzowie mogą ją kojarzyć z ról w takich produkcjach jak “Rodzinka.pl”, “Sala Samobójców. Hejter” czy “Chłopi”.